Latvijas autosportists Reinis Nitišs svētdien uzvarējis Eiropas rallijkrosa čempionāta trešajā posmā, triumfējot "Super 1600" klases ieskaitē.

Reinis Nitišs ("Renault Clio") uzvarēja kvalifikācijas braucienu kopsummā, savā pusfinālā un arī finālā, pavadot vadībā visus finālbrauciena apļus.

Otrajā vietā finišēja viņa komandas biedrs Ildars Rahmatuļins ("Renault Twingo"), bet uz goda pjedestāla trešā pakāpiena kāpa dānis Ulriks Linnemans ("Peugeot 207").

Tādējādi 17 gadus vecais sportists sasniedzis visu laiku augstāko Latvijas sportistu rezultātu Eiropas rallijkrosa čempionātā.

Eiropas čempionāta kopvērtējumā Nitišs ir izvirzījies līderpozīcijā, par vienu punktu apsteidzot Rahmatuļinu un par septiņiem iepriekšējo līderi Linnemanu.

Kā ziņots, iepriekšējā posmā Portugālē Nitišs ieņēma ceturto vietu, kas līdz šai dienai bija augstākais Latvijas sportistu panākums EČ, bet pirmajā posmā Lielbritānijā viņš bija sestais.