Šlēgelmilhs kā atpalicējs finišē F-3 Eiropas čempionāta posma pirmajā braucienā
Foto: Privātais arhīvs

Latvijas ātrākais autošosejas braucējs Haralds Šlēgelmilhs sestdien kā atpalicējs finišēja F-3 Eiropas čempionāta posma pirmajā braucienā slavenajā Vācijas trasē Nirburgringā.

Šlēgelmilhs šajā nedēļā pārstāv "Artline" komandu un visos trijos kvalifikācijas braucienos palika pēdējā, 33.vietā. Tomēr, ja pirmajā kvalifikācijā viņš no uzvarētāja atpalika 4,7 sekundes, trešajā sesijā deficīts jau bija mazāks par trim sekundēm aplī.

Pirmajā sacensību braucienā uzvarēja zviedrs Fēlikss Rusenkvists ("Prema"), bet Šlēgelmilhs 25 apļus garās distances noslēgumā bija vienīgais, kurš atpalika par vairāk nekā apli, ieņemot 32.vietu.

Otrais brauciens risināsies vēlāk sestdien, bet trešais brauciens tiks aizvadīts svētdien.

"Tā ir liela atbildība un izaicinājums atgriezties pie formulas stūres ar pilnīgi jaunu F-3 modeli Starptautiskās Automobiļu federācijas (FIA) čempionātā, kurā pulcējas labākie šī seriāla piloti. Nirburgringas trasē ar formulu pēdējo reizi braucu 2007.gadā, kad izcīnīju pirmo vietu, tāpēc atgriešanās un starts šajā trasē būs īpašs. Trase nav viegla, taču tajā ir gūta pozitīva braukšanas pieredze gan formulas, gan "Porsche" sacensību laikos," šonedēļ pirms sacensībām pauda Šlēgelmilhs, kurš startē ar jaunizstrādātu "ArtTech P315" formulu.

"Artline" ir īstenojusi komandas ilggadējo ambīciju - uzbūvējusi jaunu F-3 modeli, radot alternatīvu ierastajam tirgus līderim "Dallara".
Nirburgringā norisinās sezonas desmitais F-3 čempionāta etaps, kas ir priekšpēdējais posms.

Kā zināms, pagājušajā nedēļas nogalē turpat Nirburgringā Šlēgelmilhs piedalījās "Lamborghini Blancpain Super Trofeo" seriāla posmā standartautomašīnām.

Tags

FIA Haralds Šlēgelmilhs

Comment Form