Spānijas posma pārcelšanas dēļ aizkavēsies 'MotoGP' sezonas sākums
Foto: AFP/Scanpix/LETA

Pasaules motošosejas čempionāta Spānijas posms pārcelts uz nenoteiktu laiku, līdz ar to arvien vēlāk tiks sākta "MotoGP" sezona.

Reaģējot uz Latvijā izsludināto ārkārtas stāvokli un pildot žurnālistikas misiju informēt un izglītot lasītāju, visas turpmākās DELFI publikācijas par koronavīrusa izraisīto slimību “Covid-19” būs pieejamas bez maksas.

3. maijā Spānijā bija iecerēts sezonas ceturtais posms, bet pēc iepriekšējo etapu pārcelšanas "MotoGP" klasē tas būtu sezonas sākums.

Pārceļot šo posmu, sezonas sākums tagad iecerēts 17. maijā Francijā, taču arī šīs sacensības, visticamāk, tiks pārceltas.

Jau ziņots, ka koronavīrusa dēļ tika atcelts Katarā paredzētais motošosejas pasaules čempionāta pirmais posms prestižākajā "MotoGP" klasē, kā arī pārcelti etapi Taizemē un ASV.

"MotoGP" sezonā šogad paredzēti 19 posmi. "Moto2" un "Moto3" klasēs sacensības sezonas ievadā notika kā plānots, jo šo klašu braucēji jau atradās Katarā, kur norisinājās oficiāli pirmssezonas testi.

Jau ziņots, ka koronavīrusa dēļ uz nenoteiktu laiku atcelts arī Pirmās formulas pasaules čempionāta sezonas sākums.

Tags

Koronavīruss Covid-19 MotoGP
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form