Latvijas kantētājs Kaspars Stupelis kopā ar igauņu braucēju Gertu Gordejevu svētdien Beļģijā ieņēma 20. vietu Starptautiskās Motosporta federācijas (FIM) rīkotajā pasaules motokrosa čempionāta ekipāžām trešajā posmā.

Sestdien kvalifikācijā Igaunijas un Latvijas ekipāža uzrādīja desmito labāko rezultātu savā kvalifikācijas grupā.

Savukārt svētdien pirmajā braucienā Gordejevs ar Stupeli ierindojās 23. pozīcijā, bet otrajā braucienā pakāpās augstāk un ieņēma 16. vietu.

Trešajā posmā labākā bija nīderlandietis Robijs Bakss un beļģis Marvins Vanlušens, kamēr otro vietu ieņēma Nīderlandes un Čehijas ekipāža Etjēns Bakss un Ondržejs Čermāks.

Pēc trīs posmiem Stupeļa ekipāža ar 30 punktiem ir 18. vietā, bet pirmo vietu ar 117 punktiem ieņem Bakss un Čermāks.

2022. gada sezonas kalendārā paredzēti seši posmi.

2021. gada sacensību kopvērtējumā Gordejeva/Stupeļa ekipāža ieņēma 11. vietu, bet par pasaules čempioniem kļuva nīderlandietis Etjēns Bakss un franču kantētājs Nikolā Musē. Gan Stupelis, gan Gordejevs traumu dēļ bija spiesti izlaist sezonas pirmās sacensības.