Uz nenoteiktu laiku pārceltas Daugavpilī paredzētās Spīdveja Nāciju pusfināla sacensības
Foto: Publicitātes foto

Uz nenoteiktu laiku pārceltas maija sākumā Daugavpilī paredzētās Spīdveja Nāciju ("Speedway of Nations") pusfināla sacensības.

Reaģējot uz Latvijā izsludināto ārkārtas stāvokli un pildot žurnālistikas misiju informēt un izglītot lasītāju, visas turpmākās DELFI publikācijas par koronavīrusa izraisīto slimību “Covid-19” būs pieejamas bez maksas.

Pirmajam pusfinālam bija jānotiek Landshūtā, Vācijā, 25. aprīlī, bet otrajam – 2. maijā Daugavpilī. Fināls bija ieplānots vēl nedēļu vēlāk Mančestrā, Lielbritānijā.

Saistībā ar koronavīrusa Covid-19 izplatību ierobežojošajiem pasākumiem visas trīs sacensības pārceltas uz nenoteiktu laiku.

"Visas iesaistītās puses izskata alternatīvus datumus Spīdveja Nāciju norisei," teikts Starptautiskās Motosporta federācijas (FIM) paziņojumā.

Pirmajā pusfinālā Vācijā mājiniekiem jāsacenšas ar Poliju, Dāniju, Slovēniju, Čehiju, Franciju un Itāliju, bet otrajā pusfinālā Latvijai pretī stāsies Krievija, Austrālija, Zviedrija, Ukraina, Somija un ASV. Katra pusfināla trīs labākās valstis iekļūs finālā, kur tās sagaidīs mājiniece Lielbritānija.

Spīdveju Nācijas aizvadīs savu trešo sezonu, bet pirmajās divās par čempioni tika kronēta Krievija.

Tags

Koronavīruss Covid-19 Spīdvejs
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form