Uzsākta dalībnieku pieteikšanās rallijam 'Sarma 2016'
Foto: Publicitātes foto

Ziemassvētku laikā tika publicēts tradicionālā ziemas rallija "Sarma 2016" nolikums un uzsākta dalībnieku pieteikšanās. Zīmīgi, ka vienlaikus arī Latvijā iestājās īsta ziema, kas ir neatņemama šī leģendārā rallija sastāvdaļa.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Rallijs "Sarma 2016" notiks 23. un 24. janvārī Gulbenes apkaimē un atšķirībā no aizvadītajiem gadiem būs tikpat kompakts kā daudzus gadus atpakaļ. Arī 2016. gada Sarmas rallijs vienlaicīgi būs vairāku rallija čempionātu posms – rallijs "Sarma 2016" atklās Latvijas un Igaunijas rallija čempionātus un vienlaikus otrajā sacensību dienā būs arī Latvijas rallijsprinta čempionāta otrais posms.

Pirmajai sacensību dienai ir sagatavoti divi ātrumposmi. Abi šie ātrumposmi tiks veikti divas reizes – vienreiz diennakts gaišajā laikā, otrreiz tumsā. Tādējādi pirmajā rallija dienā sportistiem būs jāveic 51 km.

Otrajā rallija dienā sportistiem divreiz būs jāveic trīs ātrumposmi ar kopējo garumu 74 km. Rallija otrajai dienai ir sagatavots viens jauns ātrumposms un citam izveidota jauna ātrumposma noslēguma daļa. Tādējādi tikai faktiski tikai viens rallija "Sarma 2016" ātrumposms būs pazīstams aizvadītā gada dalībniekiem.

Rallija "Sarma 2016" nolikums jau ir publicēts un rallijam jau ir pieteikušies pirmie dalībnieki. Ar rallija "Sarma 2016" oficiālajiem dokumentiem ir iespējams iepazīties mājas lapā www.autorally.lv.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.
Lasi vēl

Comment Form