"Delfi" sadarbībā ar LMT Viedtelevīziju piedāvā ātruma un piedzīvojumu raidījuma "Ātruma cilts" jaunāko sēriju. Šoreiz raidījumā turpinās stāsts par avārijām ar laimīgu iznākumu motoru sportā kopā ar Ģirtu Timrotu. Bet rubrikā "Lasi instrukciju" spēkus izmēģinās filmas "Dvēseļu putenis" režisors Dzintars Dreibergs.

Turpinot šosezon iesākto stāstu par avārijām motoru sportā, Pauls Timrots uz sarunu aicinājis Ģirtu Timrotu, kurš ir Biķernieku trases kūleņu rekordists. Ģirts joprojām labi atceras pirms 20 gadiem piedzīvoto 4,5 kūleņu avāriju, un skatītājiem parāda vēsturisku video no sava "lidojuma". Lai arī skats bija baiss, braucējs tika cauri ar nelielām sekām un kopā ar auto pēc trim nedēļām ar draugu palīdzību atgriezās uz starta. Kā to paveikt ierobežota budžeta apstākļos, tiek noskaidrots jaunajā raidījumā sērijā.

Otrs "Ātruma cilts" viesis ir vēsturiskās kara drāmas "Dvēseļu putenis" režisors Dzintars Dreibergs, kuram šoreiz uzticēts izbrauciens ar ačgārno žiguli. Dzintaram kopš agras jaunības ir īpašas attiecības ar žiguļiem, bet vai viņam patiks arī aplami vadāms spēkrats, tiek noskaidrots rubrikā "Lasi instrukciju".

Tags

Biķernieku trase Dzintars Dreibergs Dvēseļu putenis Pauls Timrots
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form