DELFI sadarbībā ar mobilo televīziju, lietotni LMT Straume piedāvā skatīties jaunāko piedzīvojumu un ātruma raidījumu "ZeKurbulis". Šī vakara raidījumā piedalīsies jaunais drifta talants Nikolass Bertāns, ceļotājs Kārlis Bardelis un motokrosa sacensību rīkotājs Ainārs Karro.

ZeKurbulis vadītājs Pauls Timrots ar 12 gadus jauno drifteri Nikolasu Bertānu apspriedīs sportista dzimšanas dienas dāvanu - HGK būvēto, 570zs jaudīgo BMW un Nikolasa nākotnes plānus.

Kārlis Bardelis, ceļotāju kopienas "Bored of Borders" pārstāvis, raidījuma skatītājiem pastāstīs par trakāko latviešu piedzīvojumu pasaulē jeb Atlantijas okeāna šķērsošanu airu laivā. Kārlis kopā ar ceļotāju Gintu Barkovski pērnā gada maijā devās ceļā no Namībijas pāri Atlantijas okeānam uz Brazīliju, Riodežaneiro olimpiskajām spēlēm. Ceļojums "The Slowest Way to Rio" tika paveikts gandrīz piecu mēnešu laikā.

Savukārt motokrosa sacensību rīkotājs Ainārs Karro iepazīstinās skatītājus ar Vaidavas kausu, kas ir senākās un leģendārākās motokrosa sacensības Latvijā.

Raidījums ZeKurbulis un tā ieraksti, kā arī citi autosporta notikumi skatāmi lietotnē LMT Straume un internetā: http://straume.lmt.lv/zekurbulis. Raidījuma skatītāji aicināti izteikt savas domas Twitter diskusijā ar tēmturi #ZeKurbulis.

Tags

BMW LMT Pauls Timrots Twitter

Comment Form