Portāls "Delfi" sadarbībā ar LMT Viedtelevīziju piedāvā noskatīties jaunāko ātruma un piedzīvojumu raidījuma "ZeKurbulis" epizodi. Šoreiz "ZeKurbulis" studijā viesojas Ivars Blūmfelds – Latvijas motosporta leģenda, treneris un spilgta personība.

"ZeKurbulis" vadītāji Pauls Timrots un Ilmārs Līkums uz sarunu aicinājuši Ivaru Blūmfeldu, lai izjautātu vecmeistaru par viņa leģendāro pieredzi teju visos motosporta veidos. Neskaitāmi čempiona tituli, filigrāna pāreja no vienas disciplīnas uz nākamo, trakas traumas un radoša pieeja jaunās sportistu paaudzes audzināšanā ir tikai daļa no leģendas stāsta.

Vecmeistara ieguldījums novērtēts arī valsts līmenī – Ivars Blūmfelds šogad, 18. novembrī saņēmis Atzinības krusta IV šķiru un iecelts par ordeņa virsnieku. Blūmfelds skatītājiem pastāsta, kādas ir sajūtas, kad ordeni pasniedz Valsts prezidents.

Artūrs Virbulis un Ilmārs Līkums pārrunās savus iespaidus pēc krāšņās Latvijas Automobiļu federācijas (LAF) autosporta čempionātu apbalvošanas ceremonijas. Ilmāram tā bija pirmā pieredze, piedaloties dažādu disciplīnu autosportistu sanākšanā.

Tāpat arī Ilmārs ir sagatavojis stāstu par "MotoGP" un superbaiku komandu motociklu testiem. Kādēļ superbaiki apsteidza "MotoGP" un kurš no slavenajiem sportistiem testos bija ātrākais, tiek stāstīts raidījumā.

Tags

LAF MotoGP Pauls Timrots
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form