Foto: Lepers un Zommers Biķernieku trasē brauc ar 'Ferrari' un 'Lamborghini'
Foto: Publicitātes foto

Aizvadītajā nedēļas nogalē notika pirmais "Dāvanu Serviss" rīkotais sporisko automašīnu "Lamborghini Gallardo" un "Ferrari F360 Spider" brauciens Biķernieku trasē. Pie jaudīgo spēkratu stūres sēdās arī aktieris Rihards Lepers un šefpavārs Raimonds Zommers, kuri atzina, ka ir superauto cienītāji un adrenalīna meklētāji.

"Lamborghini Gallardo" dzinēja jauda ir 560 zirgspēki, un tā maksimālais ātrums var sasniegt 325 km/h. "Ferrari F360 Spider" motora jauda ir 400 zirgspēki, savukārt maksimālais ātrums – 289,7 km/h.

Pēc brauciena aktieris Rihards Lepers atzina, ka lielākais pārsteigums bija atšķirīgās izjūtas, braucot ar abām sporta automašīnām, kā arī to lielais ātrums un jauda, piemēram, vadot "Ferrari", sajūta bijusi kā traucoties ar raķeti.

Tikmēr šefpavārs Raimonds Zommers norādīja, ka diena bijusi emocijām pilna, jo nekad nebija sēdies pie superauto stūres. Aicinot salīdzināt abus superauto, Zommers atzina, ka "Lamborghini" bijis vieglāk vadāms, ērtāks un ātrāks, savukārt "Ferrari" ir klasiska vērtība, ko varēja arī izjust, atrodoties automašīnā.

Līdzās braucieniem ar superauto, viesiem tika sniegta iespēja izmēģināt vēl vienu "Dāvanu Serviss" ekskluzīvo piedāvājumu – doties trasē ar "Formula 3", kuru vadīja F-3 vicečempions Rokas Markevičius no Lietuvas.

Kā norāda "Dāvanu Serviss" pārstāve Vivita Vīksna, braucot ar sporta automašīnām trasē, iespējams ne tikai attīstīt lielāku ātrumu, bet arī izjust emocijas, kādas ir grūti gūt, braucot pa šoseju: "Tieši tāpēc, sekojot klientu pieprasījumam, uzņēmums pirmo reizi piedāvāja iespēju iegādāties izbraucienus ar superauto Biķernieku trasē, kas ātri tika izpārdoti. Ņemot vērā lielo atsaucību, šī kļūs par mūsu ikgadēju tradīciju."

Ikvienam interesentam visu sezonu ir iespēja izmēģināt braucienus ar jaudīgajām sporta automašīnām "Lamborghini Gallardo" un "Ferrari F360 Spider", tās vadot pa Rīgas ielām instruktora pavadībā. Nākamie izbraucieni Biķernieku trasē notiks 2018. gada vasarā.

Tags

Ferrari Lamborghini

Comment Form