Par LAF prezidentu atkārtoti ievēlēts Jānis Naglis
Foto: LETA

Latvijas Automobiļu federācijas biedru sapulce sestdien Rīgā ar pārliecinošu balsu vairākumu par LAF prezidentu atkārtoti ievēlēja līdzšinējo vadītāju Jāni Nagli. Amatus saglabā arī līdzšinējie viceprezidenti Andris Zvingēvics un Raimonds Kisiels, informēja LAF.

LAF ikgadējās biedru sapulces šā gada galvenais jautājums bija federācijas vadības vēlēšanas nākamajiem četriem gadiem. Pārliecinošu atbalstu līdzšinējiem līderiem devušais balsojums noteicis līdzšinējā darbības kursa saglabāšanos arī nākamajiem četriem gadiem.

LAF prezidents Jānis Naglis: "Iepriekšējo četru gadu laikā Latvijas Automobiļu federācija un tās biedri demonstrējuši labu aktivitāti, tāpēc sasniegtas jaunas sportiskās un organizatoriskās virsotnes, noturētas ilggadējās vērtības. Varam lepoties ar augstas kvalitātes FIA Eiropas autokrosa čempionāta un FIA Eiropas rallija čempionāta posmiem. Varam lepoties ar Eiropas rallijkrosa čempiona titulu, kuru sasniedza Reinis Nitišs. Esam gandarīti, ka valsts līmenī izdevies sakārtot mums tik svarīgās Biķernieku Kompleksās Sporta bāzes īpašuma un attīstības jautājumus. Esam iemantojuši LAF speciālistu prestižu un atpazīstamību starptautiskajā līmenī. Mums ir lieliska sadarbība ar Starptautiskās Automobiļu federācijas vadību un struktūrvienībām, kas jau tuvākajā laikā ļaus realizēt ievērojamus projektus autosporta un satiksmes drošības attīstībā. Lai gan vienmēr var vēlēties paveikt vairāk, LAF kopumā paveikusi lielisku darbu. Šo kursu turpināsim arī nākotnē, cenšoties palielināt mūsu darbības efektivitāti un tempus. Mums ir daudz sportisko un morālo vērtību, kuras ir jāsargā un jāuztur."

Latvijas Automobiļu federācijas prezidents tiek ievēlēts uz četriem gadiem, bet viena persona amatā drīkst atrasties divus termiņus pēc kārtas.

Seko Delfi arī Instagram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!

Tags

FIA Jānis Naglis LAF Raimonds Kisiels Reinis Nitišs
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form