Tirdzniecībā Latvijā nonācis 'Fiat' jaunais pikaps 'Fullback'
Foto: Publicitātes foto

Tirdzniecībā Latvijā nonācis jaunais "Fiat" pikaps "Fullback" – praktisks automobilis, kurš atbilst profesionālo autovadītāju prasībām, tajā pašā laikā apmierinot ikdienas un brīvā laika vajadzības. Jaunais "Fiat Fullback" pikaps no šī brīža kļūst par nozīmīgu "Fiat" vieglā komerciālā transporta ģimenes locekli.

"Pikaps arvien straujāk izplatās vieglā komerciālā transporta jomā, kurā "Fiat" startējis ar konkurētspējīgo "Fullback" modeli. Simboliski, ka šajā vārdā tiek dēvēts regbija spēlētājs, kurš spēlē pēdējā līnijā un veic gan aizsardzības, gan uzbrukuma funkciju. Tas labi parāda šī modeļa uzticamību un universālo dabu, kā arī plašās izmantošanas iespējas gan komerciālām, gan ikdienas vajadzībām un aktīvai brīvā laika pavadīšanai dabā," saka "Fiat" pilnvarotā pārstāvja Latvijā "Autobrava" direktors Andris Sivickis.

Latvijas tirgū pieejami "Fiat Fullback" modeļi ar 2,4 litru turbodīzeļa alumīnija dzinēju, kas spēj attīstīt 150 ZS vai 180 Zs jaudu. Jaunā pikapa pircēji var izvēlēties sešpakāpju mehānisko un piecpakāpju automātisko pārnesumkārbu ar sporta režīmu, kā arī aizmugures vai visu četru riteņu piedziņu.

Jaunā "Fiat Fullback" pircēji var izvēlēties sev automobili no visa plašā šī modeļa konfigurāciju spektra – "Single Cab", "Extended Cab", "Double Cab" un "Chasis". Kā arī piedāvājumā ir trīs "Fiat Fullback" apdares varianti. Tik plašs "Fiat Fullback" konfigurāciju piedāvājums ļauj nodrošināt specifiskus darbus pat lauksaimniecības, mežkopības, celtniecības un enerģētikas jomā strādājošo speciālistu vajadzībām.

Līdz ar standarta vai izvēles "Fiat Fullback" ierīcēm, atkarībā no konkrētā modeļa konfigurācijas, ir šāds papildaprīkojums: septiņi gaisa spilveni (ieskaitot spilvenu vadītāja ceļgaliem), dažādas asistēšanas sistēmas (brīdinājums par krustojumu, uzbraukšana kalnā, stabilitātes kontrole, piekabes stabilitāte, pilnpiedziņas kontroles sistēma), biksenona lukturi ar LED dienas gaismām, atpakaļskata kamera, divu zonu klimata kontrole, bezatslēgas aizdedzes sistēma, navigācijas sistēma ar septiņu collu skārienjutīgu ekrānu, "Bluetooth" savienojums un USB ligzda.

Jaunā automobiļa "Fiat Fullback" pircēji varēs pasūtīt arī apsildāmus priekšējos ādas sēdekļus, ādas stūresratu un rokas balstu, apgaismotus durvju sliekšņus, papildu pakāpienu pie durvīm, aizmugures bufera apdari, uz kuras varēs pakāpties.

Visu versiju "Fullback" automobiļi būs līdz 1,78 m augsti, 1,81 m plati, bet attālums starp riteņu asīm būs 3 metri. Automobiļa garums un kravas nodalījuma lielums ir atkarīgs no izvēlētās konfigurācijas: "Single Cab" modelis ir 5,15 m garš, bet tā kravas nodalījums – 2,26 m, "Extended Cab" – atbilstoši 5,27 m un 1,85 m, bet "Double Cab" – 5,28 m un 1,52 m. Maksimālais kravas svars atkarībā no izvēlētā modeļa var sasniegt pat 1,1 tonnu.

"Fiat Fullback" cena Latvijā ir sākot no 28 520 eiro.


Tags

Fiat
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form