Gandrīz ceturtdaļa Latvijas iedzīvotāju atzīst, ka paši vai kāds no tuvinieku loka ir cietuši ceļu satiksmes negadījumā, kas izraisīts reibumā. Aiz katras avārijas ir salauztas dzīves un zaudējumi. Andris cieta smagā avārijā, ko izraisīja iereibis šoferis. Viņš un draudzene izdzīvoja, bet trīs draugi gāja bojā. Andris piekrita dalīties ar savu stāstu, aicinot nebraukt reibumā.

Šis video ir otrais no CSDD jaunās sociālās kampaņas "Viena kļūda – salauzta dzīve", kas balstīta uz vairāku avārijās cietušu cilvēku pārdzīvojumiem, emocijām un traģiskām atklāsmēm. Kampaņas laikā sabiedrība tiks uzrunāta ar trim dokumentāliem videostāstiem.

CSDD apkopotā statistika liecina, ka no 2010. gada reibumā izraisīto avāriju skaits samazinājies par 28%, bojāgājušo skaits sarucis par gandrīz pusi (no 22 bojāgājušajiem 2010. gadā līdz 12 bojāgājušajiem pērn), bet ievainoto skaits – par 23%.

Informatīvā kampaņa "Viena kļūda – salauzta dzīve" tiek finansēta no OCTA līdzekļiem.

Tags

CSDD
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form