Ātruma un piedzīvojumu raidījuma "Ātruma cilts" jaunākajā sērijā Pauls Timrots piedalās autosporta leģendas Diānas Daugules 90. dzimšanas dienā un rubrikā "Bez ABS" ļaujas nostalģijai pie Volgas stūres.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Rubrikā "Bez ABS" šoreiz ir stāsts par 1967. gada Volgu jeb GAZ-21. Tās saimnieks Kaspars Čekotins ar Volgu kā statusa simbolu iepazinies bērnībā un izmantojis izdevību atjaunot vēsturisko spēkratu, ko uzdāvinājis tētim. 70% darba viņš paveicis paša spēkiem un gadu gaitā kļuvis par Volgu diagnostikas meistaru, jo darbs pie šādas automašīnas pilnveidošanas nekad neapstājas.

Volga ir auto, kas liek atmest steigu, un skatītājiem ir iespēja par to pārliecināties līganā izbraucienā pa Liepājas ielām. Tas arī ir īsts pārdzīvojums Paulam, kurš savas autobraucēja gaitas savulaik sācis tieši pie Volgas stūres.

Tāpat šajā raidījumā "Ātruma cilts" viesojas autosporta leģendas Diānas Daugules 90. dzimšanas dienā – viņa savu mūžu ir veltījusi autosporta organizēšanai un tiesājusi sacensības visā Padomju Savienībā.

Pauls Timrots viesojas dzimšanas dienas svinībās kopā ar jubilāres draugiem, Latvijas autokrosa meistariem. Haralds Šahbazjans, Aivars Laipnieks, Aigars Nitišs, Gints Bujāns un Pēteris Neikšāns zina teikt, ka Diānas dzīve vienmēr bijusi pakārtota autosportam un viņa joprojām ar lielu enerģiju pulcē kopā autosporta paaudzes.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.
Lasi vēl

Comment Form