Foto: Publicitātes foto

Izmaiņas notikušas būvniecības preču tirdzniecības uzņēmuma SIA "Tirdzniecības nams "Kurši"" vadībā, informē "Lursoft Klientu portfelis".

27. martā no uzņēmuma valdes locekļa amata atcelts Arnis Zaščerinskis, līdz ar to SIA "Tirdzniecības nams "Kurši"" valde turpina darbu divu amatpersonu sastāvā. Uzņēmuma valdes priekšsēdētāja amatu ieņem Agnis Bērziņš, bet valdes locekļa – Deņiss Petrovs.

Turklāt tās nav vienīgās izmaiņas, kas skārušas SIA "Tirdzniecības nams "Kurši"" vadību. "Lursoft" dati rāda, ka par uzņēmuma padomes locekli ar 27. martu iecelts Ivars Matīss, līdz ar to tirgotāja padome turpmāk būs trīs padomes locekļu sastāvā.

Būvmateriālu tirdzniecības uzņēmuma SIA "Tirdzniecības nams "Kurši"" apgrozījums 2022. gadā palielinājies par 20,6%, sasniedzot 116,74 miljonus eiro. "Lursoft" dati rāda, ka aizpērn augusi arī tirgotāja peļņa, kas pēc nodokļu nomaksas palielinājusies līdz 4,44 miljoniem eiro. Uzņēmuma vadība norādījusi, ka 2022. gads bijis izaicinājumu pilns, taču vienlaikus arī finansiāli veiksmīgākais visā uzņēmuma darbības vēsturē, jo sasniegts visaugstākais apgrozījums un peļņa.

Aizvadītajā gadā SIA "Tirdzniecības nams "Kurši"" turpināja investēt attīstībā, ieguldot līdzekļus tirdzniecības platību palielināšanā, IT nodrošinājumā, e-komercijā, drošības sistēmās un citās uzņēmumam svarīgās jomās.

SIA "Tirdzniecības nams "Kurši"" reģistrēts 2000. gadā, tā patiesais labuma guvējs ir Juris Kursītis.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!