Fоtо: LETA

Tirdzniecības centru pārvaldītājs "Linstow Center Management" līdz 2018.gadam plāno paplašināt tirdzniecības centru "Origo", kopumā ieguldot 50 miljonus eiro, stāsta "Linstow Center Management" biznesa attīstības un iznomāšanas direktors, valdes loceklis Mārcis Budļevskis.

Viņš sacīja, ka tirdzniecības centra "Origo" paplašināšanu plānots sākt 1-1,5 gadus pēc tam, kad būs sākta tirdzniecības parka "Alfa" paplašināšana. Savukārt tirdzniecības parka "Alfa" paplašināšanu, ieguldot aptuveni 40 miljonus eiro, plānots sākt šogad.

"Blakus tirdzniecības centram "Origo" plānots būvēt piecu stāvu daudzfunkcionālu kompleksu, kura divos augšējos stāvos atradīsies biroju telpas un pirmajos trijos - tirdzniecības centrs. Paredzētā kopējā kompleksa platība ir 40 185 kvadrātmetri, tajā skaitā 15 750 kvadrātmetru - iznomājamā mazumtirdzniecības platība, 9015 kvadrātmetri - platība birojiem un 8233 kvadrātmetri - pagrabam, kurā atradīsies arī 150 automašīnām paredzēta apakšzemes autostāvvieta 5649 kvadrātmetru platībā," pastāstīja Budļevskis.

Viņš atzina, ka tirdzniecības centra "Origo" paplašināšanā plānotais investīciju apmērs ir lielāks nekā "Alfas" paplašināšanā, jo būvniecība jāveic pilsētas centrā.

Budļevskis atzīmēja, ka no visiem "Linstow Center Management" pārvaldītajiem tirdzniecības centriem pirmo plānots paplašināt tirdzniecības parku "Alfa", jo tas ir veiksmīgākais no "Linstow" tirdzniecības centriem un pēc tā paplašināšanas ir pieprasījums.

Viņš norādīja, ka tirdzniecības parku "Alfa" plānots paplašināt blakus kinoteātrim "Cinamon" un līdz 2017.gadam kopējo "Alfa" platību iecerēts palielināt no 93 tūkstošiem līdz 117 tūkstošiem kvadrātmetru. Tādējādi iznomājamā platība pieaugs no 47,8 tūkstošiem kvadrātmetru līdz 65,6 tūkstošiem kvadrātmetru. "Jaunajai piebūvei būs trīs stāvi - divi paredzēti tirdzniecībai, bet trešajā - izklaide un restorāni. Tāpat tirdzniecības parkā "Alfa" tiks ieviesta pazemes autostāvvieta, jo esošā virszemes autostāvvietu plānots apbūvēt," pastāstīja Budļevskis.

"Linstow Center Management" biznesa attīstības un iznomāšanas direktors norādīja, ka šobrīd ir dota zaļā gaisma tirdzniecības parka "Alfa" jaunu platību iznomāšanai un visu projekta darbu uzsākšanai. "Ar telpu nomas plāniem iecerēts tikt galā līdz šā gada augustam, kas nozīmē, ka būvniecību varētu sākt 2015.gada rudenī," viņš sacīja.

Kopējā "Linstow Center Management" apsaimniekojamā tirdzniecības centru platība Latvijā ir vairāk nekā 230 tūkstoši kvadrātmetru.

"Linstow Center Management" pārvalda "Galactico" tirdzniecības centrus - "Alfa", "Galerija Centrs", "Mols", "Dole" un "Origo". Kompānijas vienīgais īpašnieks ir Norvēģijas uzņēmums "Linstow", kas Latvijā strādā arī viesnīcu sektorā un ir līdzīpašnieks dzīvojamo māju projektam.

Читайте нас там, где удобно: Facebook Telegram Instagram !