Foto: F64

Par jauno "Radio SWH" īpašnieku, visticamāk, kļuvis SIA "Media Support", kura vienīgais valdes loceklis ir Aivars Gobiņš, kas ieņem amatus vēl 25, pārsvarā Ventspils, uzņēmumos, kas saistīti ar Šveices advokātu Rudolfu Meroni, otrdien vēsta "Latvijas Avīze".

Kā norāda laikraksts, kaut arī ticis runāts par diviem iespējamajiem "Radio SWH" pārpirkšanas pretendentiem, visticamākais raidstacijas kontrolpaketes pircējs ir Austrijā reģistrētajai firmai "Baltic News Network GmbH" piederošais "Media Support".

"Media Support" galvenais darbības veids ir informatīvie pakalpojumi, un tas uztur vietni "Baltie News Network". "Izskanējis, ka caur to ["Media Support"] finansēta arī Artusa Kaimiņa "Suņu būda"," raksta "Latvijas Avīze".

Atbilstoši laikraksta rīcībā esošajai informācijai, "Media Support" par 2,2 miljoniem eiro iegādājies Tatjanai Tolstajai piederošās 80% kapitāldaļas. Pašreizējais uzņēmuma vadītājs Jānis Šipkēvics paliekot mazākuma akcionārs, taču esot maz ticams, ka pēc īpašnieka maiņas viņš saglabās valdes priekšsēdētāja amatu.

Kā ziņots, "Radio SWH" pagājušajā gadā strādāja ar 2,696 miljonu eiro apgrozījumu, kas bija par 6,6% vairāk nekā gadu iepriekš, taču cieta zaudējumus 14 517 eiro apmērā pretstatā peļņai gadu iepriekš, liecina "Firmas.lv" informācija.

Uzņēmums dibināts 1993. gada aprīlī, un tās pamatkapitāls ir 2,536 miljoni eiro.

"Media Support" dibināta 2011. gadā, tās pamatkapitāls ir 2800 eiro. Kā liecina "Firmas.lv" dati, uzņēmuma apgrozījums tā pastāvēšanas vēsturē nav pārsniedzis pusmiljonu eiro, bet peļņa - 30 000 eiro. Finansiāli veiksmīgākais uzņēmumam bija pagājušais gads, kad apgrozījums bija 407 348 eiro, bet peļņa - 29 992 eiro. Laika posmā no 2012. gada līdz 2016. gadam uzņēmuma apgrozījums bija robežās no 230 000 līdz 290 000 eiro.

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!