Foto: Pixabay

28. oktobrī no plkst. 11.00 līdz 15.00 Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) un Eiropas nodarbinātības dienestu tīkls (EURES) Eiropas darba dienu platformā rīko tiešsaistes darba dienu "Darbs un karjera Latvijā" speciālistu piesaistei IT un finanšu jomai.

Dalība pasākumā gan darba devējiem, gan darba meklētājiem ir bez maksas.

Lai piedalītos tiešsaistes darba dienā, darba devējam ir jāizveido savs profils Eiropas darba dienu platformā "www.europeanjobdays.eu", jāreģistrējas dalībai tiešsaistes pasākumā "Darbs un karjera Latvijā", jāpublicē vakances un jāievieto sava uzņēmuma prezentācija. Uzreiz pēc reģistrēšanās publicētā informācija būs redzama vietnes apmeklētājiem gan Latvijā, gan ārvalstīs, un darba devējs varēs sākt saņemt pretendentu pieteikumus. Tie darba devēji, kuru profils Eiropas darba dienu platformā jau ir izveidots, dalībai pasākumā var reģistrēties jau no iepriekš izveidotā konta.

Darba meklētājiem dalībai pasākumā arī jāreģistrējas Eiropas darba dienu platformā, jāievieto savs CV, jāpiesakās vakancei un pasākuma dienā jāizmanto Skype aplikācija, lai tiešsaistē (online) satiktos ar darba devēju virtuālajā darba intervijā.

Dalībai NVA un EURES tiešsaistes darba dienā "Darbs un karjera Latvijā" jau ir reģistrējušies tādi darba devēji kā, piemēram, "Accenture", "airBaltic", "Arvato Systems Latvia", "Dizains un Druka", "Health Institute", "Printify", "RT Kompānija", "SEB Global Services" un citi. Darbs tiek piedāvāts dažādas speciālizācijas IT un finanšu jomas darbiniekiem, piemēram, back-end programmētājiem, front-end programmētājiem, full-stack programmētājiem, UI/UX dizaineriem, tehniskā atbalsta programmētājiem, sistēmas analītiķiem, bankas darbiniekiem u.c.

Dalībai pasākumā jau ir pieteikušies vairāk nekā 630 darba meklētāju.

Pasākuma dienā, 28. oktobrī no plkst. 11.00 līdz 15.00, izmantojot datoru vai mobilo ierīci ar interneta pieslēgumu un Skype aplikāciju, darba devēji varēs tiešsaistē satikties un veikt darba intervijas ar darba meklētājiem no dažādām Eiropas valstīm. Tiešsaistes darba diena ir iespēja piesaistīt savam uzņēmumam arī tos Latvijas valstspiederīgos speciālistus, kuri šobrīd dzīvo un strādā ārvalstīs, bet vēlas atgriezties Latvijā, norāda NVA.

Tiešsaistes darba diena "Darbs un karjera Latvijā" tiek rīkota sadarbībā ar Latvijas Republikas Ārlietu ministriju, Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldi, Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūru, Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministriju, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru, Valsts darba inspekciju, sociālo kustību "Latvija strādā" un projektu "Your Move".

Pasākuma laikā būs iespēja saņemt arī valsts iestāžu pārstāvju konsultācijas par darba un dzīves apstākļiem Latvijā, darba līguma veidiem, uzņēmējdarbības uzsākšanas iespējām, sociālajām garantijām u.c.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!