Foto: Pixabay
Rīgā darbību šobrīd apturējušas vairāk nekā 30 viesnīcas, piektdien intervijā Latvijas Radio sacīja Latvijas Viesnīcu un restorānu asociācijas prezidents Jānis Naglis.

Viņš arī atzina, ka šo Covid-19 krīzi visi tirgus dalībnieki nepārvarēs. "Domāju, ka kritušo būs, kā jau katrā karā, bez tā neiztikt, bet tie, kas šo kauju uzvarēs, būs krietni stiprāki, varenāki un efektīvāki, nekā šobrīd viens otrs esam," teica Naglis.

Tāpat viņš norādīja, ka viesnīcas, ne tikai Rīgā, bet visā Latvijā, šobrīd cer, ka tās varēs izmitināt karantīnā esošos iedzīvotājus, ievērojot Ministru kabineta noteiktās prasības. "Tas ir labs signāls, ka viesnīcas un viesu nami ir gatavi darīt jebko, lai saglabātu savu biznesu," piebilda Naglis.

Jau vēstīts, ka piektdien tiešsaistē notiks Latvijas Tūrisma forums, kurā nozares pārstāvji vērtēs aizvadīto gadu, diskutēs par krīzes pārvarēšanas scenārijiem, kā arī ieskicēs darbības virzienus, lai ātrāk atkoptos pēc globālās Covid-19 pandēmijas izraisītās krīzes nozarē.

Viesnīcu un restorānu asociācija ir biedrība, kura kopš 1993. gada apvieno naktsmītnes un ēdināšanas uzņēmumus profesionālai sadarbībai ar mērķi uzlabot klientu apkalpošanas kvalitāti, sakārtot Latvijas viesnīcu tirgu un pārstāvēt valsts viesnīcu un restorānu biznesu starptautiski.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!