Foto: Publicitātes foto
Gaļas pārstrādes uzņēmumam SIA "Forevers" reģistrēts jauns prokūrists, liecina "Lursoft" Klientu portfeļa monitoringa dati. Prokūra reģistrēta uz Valērija Lotocka vārda, piešķirot prokūristam tiesības atsevišķi pārstāvēt "Forevers", tiesa, bez tiesībām atsavināt, ieķīlāt nekustamo īpašumu vai arī apgrūtināt to ar lietu tiesībām.

Lotockis iepriekš bijis prokūrists maizes ražošanas uzņēmumā AS "Hanzas maiznīcas".

Gaļas produktu ražotājs "Forevers" 2019. gadā kāpinājis apgrozījumu par 13,16%, rādītājam sasniedzot 42,47 miljonus eiro. No tiem 22,39 miljonus eiro devusi vairumtirdzniecība un 20,08 miljonus eiro – mazumtirdzniecība. Finanšu gadu ražotājs noslēdzis ar 1,71 miljona eiro peļņu, kuru daļēji paredzēts izmaksāt dividendēs.

Uzņēmuma ražotnē katru dienu tiek saražotas un iepakotas vairāk nekā 60 tonnas gaļas produkcijas. "Forevers" pastāvīgi strādā pie produktu kvalitātes uzlabošanas un garšas īpašības iespējām. Pēc patērētāju pieprasījuma un tirgus tendencēm arī pastāvīgi tiek pārskatīts produktu sortiments.

2019. gadā "Forevers" nodokļu maksājumos samaksāja 6,46 miljonus eiro un ar darba vietām nodrošināja 308 strādājošos. 1996. gadā reģistrētais "Forevers" pieder Andrejam Ždanam, kurš uzņēmuma pamatkapitālā ieguldījis 6,3 miljonu eiro.

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!