Fоtо: LETA

Viesnīcas "Radisson Blu Hotel Rīdzene" pārvaldītājs SIA "Viesnīca "Rīdzene"" mainījis nosaukumu uz SIA "Satekles Business Center", liecina "Firmas.lv" informācija.

Lēmums par nosaukuma maiņu pieņemts 9.jūlijā, bet izmaiņas reģistrētas 21.jūlijā.

Tāpat veiktas izmaiņas uzņēmuma valdē. To atstājuši līdzšinējais valdes priekšsēdētājs Hanss Tomass Dāniels Nordvallers un valdes loceklis Margo Lorvi, bet viņu vietā stājušies Frūde Grenvolls, kurš iecelts valdes priekšsēdētāja amatā, un Jānis Valdmanis. Valdē darbu turpina līdzšinējā valdes locekle Elvīra Korsakova.

Jau vēstīts, ka "Satekles Business Center" pagājušajā gadā strādāja ar 325 461 eiro apgrozījumu, kas ir 6,9 reizes mazāk nekā gadu iepriekš, savukārt viesnīcas zaudējumi pieauga 6,5 reizes un bija 654 300 eiro.

Uzņēmums reģistrēts 1997. gadā, un tā pamatkapitāls ir 3,6 miljoni eiro. Kompānijas vienīgais īpašnieks ir Norvēģijas uzņēmums "Linstow", bet patiesie labuma guvēji ir četri Norvēģijas valstspiederīgie - Bents Kristiāns Vilhelmsens, Pēters Prēbens Vilhelmsens, Arne Aleksandrs Vilhelmsens un Agnese Vilhelmsena.

Читайте нас там, где удобно: Facebook Telegram Instagram !