Foto: Shutterstock

Tūrisma firma SIA "Impro Ceļojumi" 2022. gadā, līdz ar Covid-19 pandēmijas ierobežojošo pasākumu mazināšanos, apgrozījusi 10,7 milj. eiro, kas ir trīs reizes vairāk nekā 2021. gadā, izriet no "Lursoft" Klientu portfeļa datiem.

Vēl pirms Covid-19 pandēmijas, proti, 2019. gadā, SIA "Impro Ceļojumi" apgrozīja 12,4 milj. eiro, bet jau nākamajā gadā tā sapgrozījums nokrita līdz 1,79 milj. eiro, rāda "Lursoft" Multi atskaite.

Pateicoties klientu vēlmei atkal ceļot, kā arī klientu uzticībai SIA "Impro Ceļojumi", uzņēmums pagājušo gadu noslēdzis ar 593,79 tūkst. eiro lielu peļņu pēc nodokļu nomaksas. Nodokļu maksājumos valsts kopbudžetā tūrisma firma pagājušajā gadā samaksājusi 578,80 tūkst. eiro.
2022. gadā SIA "Impro Ceļojumi" attīstība tika virzīta uz sadarbības atjaunošanu ar iepriekšējiem partneriem, kā arī jaunu sadarbības partneru meklēšanu.

Šogad SIA "Impro Ceļojumi" apņēmusies aktīvi sekot līdzi kara radīto procesu virzībai, lai pēc iespējas veiksmīgāk varētu veikt savu saimniecisko darbību un stiprinātu klientu uzticību. 2023. gadā SIA "Impro Ceļojumi" plāno atjaunot savu autobusu parku, izstrādāt grupu ceļojumus uz jauniem, līdz šim neapgūtiem reģioniem, piemēram, Saūda Arābija, Nepālas Mustangas reģions u.c., attīstot arī kalnu pārgājienu un atpūtas ceļojumu virzienus.

SIA "Impro Ceļojumi" reģistrēts 1994. gadā. "Lursoft" dati rāda, ka pērn uzņēmumā bija nodarbināti 35 darbinieki.

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!