Foto: Shutterstock

Mainoties interneta personāla atlases uzņēmuma SIA "CV-Online Latvia" īpašnieka nosaukumam, jaunu nosaukumu ieguvis arī SIA "CV-Online Latvia" (Latvijā pārvalda portālus "www.cv.lv" un "www.visidarbi.lv"), informē "Lursoft Klientu portfelis".

Uzņēmuma vienīgais kapitāldaļu turētājs OU "CV-Online Estonia" kļuvis par OU "Alma Career Estonia", līdz ar to arī Latvijā reģistrētais uzņēmums pārtapis par SIA "Alma Career Latvia".

"Lursoft" izziņā redzams, ka OU "Alma Career Estonia" reģistrēts 1996. gada novembrī, savukārt 1997. gada sākumā tas kļuvis arī par PVN maksātāju. Tāpat kā Latvijas uzņēmumam, arī Igaunijas kapitālsabiedrības pamatdarbības joma ir nodarbinātības aģentūru darbība.

Pēdējos gados SIA "Alma Career Latvia" strādājis ar apgrozījuma kāpumu, 2022. gadā rādītājam pieaugot jau 7,2 miljoniem eiro, bet peļņai pēc nodokļiem – 1,93 miljoniem eiro, sasniedzot savus vēsturiski augstākos rezultātus.

"Uzņēmuma apgrozījuma pieaugums saistīts ar ekonomisko izaugsmi valstī aizpagājušā gada pirmajā pusgadā un zemajiem bezdarba rādītājiem, kas kopīgi sekmēja pieprasījumu pēc darbaspēka un līdz ar to arī pēc uzņēmuma sniegtajiem pakalpojumiem," teikts SIA "Alma Career Latvia" vadības ziņojumā.

Vienlaikus tajā norādīts, ka saspīlētā ģeopolitiskā situācija pēc karadarbības sākšanās Ukrainā un tai sekojošā ekonomiskās situācijas pasliktināšanās negatīvi ietekmēja SIA "Alma Career Latvia" apgrozījuma dinamiku 2022. gada otrajā pusgadā.

2022. gadā SIA "Alma Career Latvia" bija darba devējs 35 darbiniekiem.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!