Ja uzņēmumam neveicas, obligāciju emisija un pēc tam refinansēšana caur nākamajām emisijām ir riskanta, jo rada sava veida finanšu piramīdu. Taču, ja klājas labi, obligāciju emisija ir lieliska iespēja gan augt, gan padarīt sevi redzamāku, raidījumā "Nākotnes kapitāls" stāsta uzņēmumi "Grenardi Group" un "Storent Holding", kuru obligāciju emisijas pēdējo mēnešu laikā piesaistījušas plašu investoru interesi.

"Pirmkārt jau, inflācija, kas mūs visus piemeklēja, un visi sāka domāt, kas tad notiek ar manu naudu, kas stāv bankas kontā," skaidrojot, kāpēc pēdējā laikā obligāciju emisijas piesaista tik lielu interesi, saka "Storent" grupas finanšu direktore Baiba Onkele, stāstot, ka otrs iemesls ir finanšu pratības līmeņa kāpums. Viņa skaidro, ka lielāko daļu "Storent" obligāciju iegādājas igauņu investori, kuri savā finanšu pratībā saistībā ar ieguldījumiem pagaidām vēl ir priekšā Latvijai.

Vairāk par Latvijas uzņēmējdarbības vidi, vērtspapīriem un nākotni skatieties raidījumā!

Jaunajā sezona investori turpinās izpētīt ieguldījumu iespējas, tiksies ekpertiem un amatieriem, runās ar biržā strādājošo uzņēmumu un investīciju platformu pārstāvjiem un turpinās stāstīt par to, cik viegli vai grūti ir rūpēties par savu "Nākotnes kapitālu".

Raidījuma jaunākās epizodes ir pieejamas Apple un Spotify podkāstos.

Raidījums tapis sadarbībā ar "SEB Roboinvestoru"!

Lai turpinātu lasīt, iegādājies abonementu.

Lūdzu, uzgaidi!

Pielāgojam Tev piemērotāko abonēšanas piedāvājumu...

Loading...

Abonēšanas piedāvājums nav redzams? Lūdzu, izslēdz reklāmu bloķētāju vai pārlādē lapu.
Jautājumu gadījumā raksti konts@delfi.lv

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!