Lai gan abu "Nākotnes kapitāla" vadītāju portfeļi ir ar mīnusa zīmi, kopējie skaitļi nebūt nav tik traģiski, un, ja salīdzina ar to, cik šogad ir zaudējis "S&P 500" indekss, nepavisam nav tik slikti. Par to, kuras ir veiksmīgākās Kuzikova akcijas un kā veicas Vilūna kriptovalūtām, skatieties raidījumā.

“Salīdzinot ar “S&P 500”, mans portfelis uzrāda trīs reizes labāku rezultātu,” saka Kuzikovs, bet piebilst, ka veiksmes, precīzāk, mazākas neveiksmes pamatā nav ģeniāli darījumi, bet gan stratēģija, kas paredz regulāru investēšanu. 

Savukārt, atbildot uz Vilūna jautājumu, vai svētku periods varētu pacelt patēriņa preču uzņēmumu akciju cenu, Kuzikovs saka, ka, visticamāk, viņa portfelī tas neatspoguļosies, jo tur nav tādu uzņēmumu, kas no tā izteikti gūtu labumu.

Vilūns raidījumā atzīst, ka viņa portfelim šobrīd sokas ne visai labi. Baltijas uzņēmumu akcijas turpina savu lejupslīdi. Katru nedēļu indekss, kas apkopo aktīvāk tirgotos uzņēmumus Baltijā, mazliet krītas vērtībā. “Tur, visticamāk, arī nekas nemainīsies, kamēr vien tirgū neuzlabosies situācija,” saka Vilūns, bet akcentē vienu labu lietu, kas Baltijas biržas atšķir no pasaules, – daudz mazāk emociju, mazāk spekulāciju. Attiecīgi nav strauju kāpumu, bet arī nav strauju kritumu. 

Чтобы продолжить чтение, оформите абонемент.

Пожалуйста, подождите!

Мы подбираем для вас наиболее подходящее предложение подписки...

Loading...

Предложение о подписке не отображается? Пожалуйста, отключите блокировщик рекламы или перезагрузите страницу.
В случае вопросов пишите на konts@delfi.lv

Подпишись и читай:

Читайте нас там, где удобно: Facebook Telegram Instagram !