Latvijas degvielas tirgotājs Virši-A” 2021. gadā nolēma akcijas piedāvāt biržā. Sākotnējais akciju piedāvājums bija veiksmīgs, un uzņēmums piesaistīja teju 8 miljonus eiro. Šobrīd, kā “Nākotnes kapitālam” saka valdes priekšsēdētājs Jānis Vība, apmēram 70% no akcionāriem ir tieši no Latvijas.

“Virši-A” ir viens no dažiem Latvijas uzņēmumiem, kuru akcijas Baltijas biržā dzīvo aktīvu dzīvi, proti, tās tiek pirktas un pārdotas. “Esam joprojām turpinājuši jaudīgi uzlabot gan pelnītspēju, gan tirgus daļas,” saka uzņēmuma vadītājs Jānis Vība, atbildot uz jautājumu, kā sokas.

Vība saka, ka plāno palielināt uzpildes staciju tīklu un šogad sākt elektrības tirdzniecību mājsaimniecībām. “Varam veidot komplektus, kur ir elektrība, degviela, veikala preces un vēl tālākā nākotnē dabasgāze,” viņš skaidro un vienlaikus norāda, ka nebaidās biržā no konkurences ar “Ignitis” un “Enefit Green”, jo ir priekšrocība – spēja piedāvāt plašāku pakalpojumu klāstu. Tāpat Vība uzsver arī sava uzņēmuma darbinieku spēju un talantus to panākt. 

Atbildot uz jautājumu, vai pagājušā gada labie rezultāti nav tikai saistīti ar inflāciju, viņš saka, ka tirgus daļas cipari, ko nevar publiski nosaukt, rāda, ka uzņēmums aug. “Tirgus daļu būvējot, aizmirst 

Чтобы продолжить чтение, оформите абонемент.

Пожалуйста, подождите!

Мы подбираем для вас наиболее подходящее предложение подписки...

Loading...

Предложение о подписке не отображается? Пожалуйста, отключите блокировщик рекламы или перезагрузите страницу.
В случае вопросов пишите на konts@delfi.lv

Подпишись и читай:

Читайте нас там, где удобно: Facebook Telegram Instagram !