Pērn pēc tam, kad kriptovalūtu birža FTX sabruka un tās vadītājs nonāca ASV izmeklētāju redzeslokā, “Binance” kļuva par pasaules lielāko digitālo monētu platformu. Lai gan pārsvarā tā tiek izmantota tirgošanās nolūkiem, uzņēmums jau ilgstoši ir centies paplašināt pakalpojumu loku un ieviest digitālās monētas ikdienas finanšu telpā. To “Nākotnes kapitālam” stāsta arī uzņēmuma stratēģisko partnerību vadītājs Jegors Avetisovs.

“Ir daudz cilvēku, kuriem ir kriptovalūta “Binance” platformā un kuri vēlas lietot kriptovalūtu ikdienas pirkumiem. Mēs izveidojām “Binance Pay” rīku. Tas līdzinās “Apple Pay”, “Google Pay” vai “Paypal”, bet “Binance Pay” palīdz maksāt kriptovalūtā,” saka Avetisovs, ieskicējot, kas ir viņa darba galvenais fokuss. 

“Mēs veidojam vidi, kurā kriptovalūtas īpašnieki var maksāt kriptovalūtā, piemēram, par aviobiļetēm, taksometru un visiem citiem pakalpojumiem,” viņš skaidro. Daudziem cilvēkiem šobrīd ir kriptovalūtas, bet viņi nelabprāt vēlas ar tām norēķināties. Taču tendence esot pozitīva – pakalpojumu sniedzēju un ieinteresēto skaits aug. “Kriptovalūta pieder apmēram 300 miljoniem cilvēku. Tā liecina pēdējie pētījumi. Bet tas ir augošs skaitlis. Ik mēnesi kriptokopienai pievienojas simtiem tūkstošu lietotāju,” viņš stāsta. 

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!