Fоtо: Publicitātes attēli
Latvijas IT uzņēmums "TestDevLab" paplašina savu darbību starptautiskā līmenī un izveido filiāli Ziemeļmaķedonijā, informē uzņēmuma pārstāvji.

Filiāle izveidota, lai varētu atbilstoši vietējai likumdošanai veikt nodokļu nomaksu un Ziemeļmaķedonijas darbiniekiem varētu piedāvāt tādas pašas sociālās garantijas un bonusus, kā pārējiem uzņēmuma darbiniekiem citās valstīs.

Tiklīdz epidemioloģiskā situācija ļaus, uzņēmums plāno atvērt biroju šajā valstī, lai atvieglotu jaunu darbinieku piesaisti. Šobrīd "TestDevLab" ir biroji Rīgā, Daugavpilī, Jelgavā, Liepājā, Valmierā un Ventspilī. Attālinātā formā uzņēmumā strādā darbinieki arī no citām valstīm.

"Katru gadu kopš uzņēmuma dibināšanas brīža mums ir audzis darbinieku skaits un pavisam nesen tas pārsniedza 300 speciālistu atzīmi. Redzot, ka Latvijā potenciālā darbaspēka apjoms ir ierobežots, jau vairākus gadus darbiniekus meklējam arī citās valstīs - Igaunijā, Lietuvā, Ukrainā un Spānijā. Kad īsā laika posmā mums izdevās darbā pieņemt vairākus labus inženierus no Ziemeļmaķedonijas, izlēmām šai valstij pievērsties nopietnāk un reģistrējām tajā uzņēmuma filiāli. Šonedēļ ar vebināra palīdzību vietējo IT komūnu iepazīstinājām ar uzņēmumu un darba iespējām un ceram, ka tas palīdzēs piesaistīt jaunus darbiniekus," skaidro "TestDevLab" līdzdibinātājs Ervins Grīnfelds.

"TestDevLab" Latvijā arvien aktīvāk sadarbojas ar izglītības iestādēm un nesen izveidotā apmācību organizācija "TDL School" palīdz izstrādāt un realizēt programmatūras kvalitātes nodrošināšanas un citas IT apmācības.

2011. gadā Latvijā izveidotais uzņēmums "TestDevLab" nodarbojas ar programmatūras testēšanas pakalpojumu sniegšanu un testēšanas produktu izstrādi. Starp uzņēmuma klientiem ir gan jaunuzņēmumi, gan starptautiski milži kā "Microsoft", "Skype", "Orange", "Telefonica", "Airbnb" u.c. Uzņēmuma testēto programmatūru lieto vairāk nekā 4,5 miljardi cilvēku visā pasaulē.

Читайте нас там, где удобно: Facebook Telegram Instagram !