Foto: Publicitātes foto
Investīciju fonds "Baltic Horizon Fund" par savu vadības partneri tirdzniecības centra "Galerija Centrs" pārvaldībā izvēlējies nekustamo īpašumu kompāniju "Newsec". Sākot ar 1. februāri "Newsec" eksperti nodrošinās visus ar tirdzniecības centra uzturēšanu, tā nekustamo īpašumu pārvaldīšanu, nomu, grāmatvedību, kā arī marketingu saistītos pakalpojumus. "Galerija Centrs" pārstāvji norāda, ka šīs izmaiņas iezīmēs arī jaunu posmu tirdzniecības centra attīstības stratēģijā.

"Pašā Rīgas sirdī esošā "Galerija Centrs" jau daudzus gadu desmitus ir viens no pilsētas simboliem. Tā ir neatņemama Rīgas iedzīvotāju un viesu dzīves sastāvdaļa, un mēs esam ārkārtīgi lepni, ka šis 1938. gadā būvētais unikālais īpašums ir mūsu fonda portfelī. Mēs izjūtam lielu atbildību tirdzniecības centru pielāgot Baltijas valstu lielākās galvaspilsētās – Rīgas aktuālajām vajadzībām, taču saglabāt arī tā vēsturisko vērtību. Pēdējo gadu laikā veiktas būtiskas investīcijas ēkas atjaunošanā, lai tajā atvērtu jaunas komercplatības," saka "Baltic Horizon Fund" vadītājs Tarmo Karotams.

""Galerija Centrs" ir daļa no Vecrīgas vēstures. Pateicoties tā arhitektūrai, iepirkšanās centrs var lepoties ar īpašām attiecībām ar saviem klientiem. Tas ir labi pazīstams, tūristu iecienīts, atrodas netālu no galvenajām pilsētas artērijām, tā apkārtnē ir daudz uzņēmumu, kultūras un kustības. Mēs augsti novērtējam partneru uzticību, mūsu pārvaldībā nododot tirdzniecības centru ar tik unikālu vēsturi un nozīmi," saka "Newsec" Aktīvu pārvaldības grupas vadītāja Baltijas valstīs Rida Kalvaitiene.

Turpmākajos gados "Galerija Centrs" attīstības stratēģija paredz gan jaunu zīmolu piesaisti, gan citas pārmaiņas.

"Tirdzniecības centrs "Galerija Centrs" piedāvā plašu pakalpojumu klāstu, tostarp modernā un jauneklīgā "Burzma" restorāna zona, vienīgais "Arket" veikals Rīgā, kā arī pazīstami modes zīmoli, tostarp "MaxMara", "Massimo Dutti", "Mango", "Calvin Klein", "Gant", un apmeklētāju iecienītais "Rimi". "Newsec" mērķis, pārņemot centra vadību, būs nostiprināt pirmā stāva nomnieku kombināciju, piesaistot vairāk starptautisku zīmolu, padarot to atbilstošāku tūristu un ātro apmeklējumu klientu vajadzībām. Tāpat tiks domāts par plašāku pakalpojumu klāstu skaistumkopšanas, sporta un estētikas jomā, kā arī biroju telpu piedāvājumu," saka Kalvaitiene.

"Galerija Centrs" apmeklētājus nākotnē, iespējams, pārsteigs arī jauns tirdzniecības centra nosaukums, kas šobrīd top sekojiet līdzi jaunumiem," par tirdzniecības centra attīstības plāniem stāsta Kalvaitiene.

Nekustamo īpašumu fonda "Baltic Horizon Fund" portfeli šobrīd veido 12 īpašumi Baltijas valstu galvaspilsētās, kuru kopējā vērtība pārsniedz 278,8 miljonus eiro. Latvijā fondam pieder dizaina biroju centrs Vaiņodes ielā 1, "Upmales biroji" Mūkusalas ielā 101, biznesa centrs S27 Skanstes ielā 27 un komercplatību ēka Mežciemā, kur darbojas lielveikals "Sky".

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!