'Skanstes City' – funkcionāli, moderni un energoefektīvi biroji jebkura lieluma biznesam

"Skanstes City" ir lielākais biroju kvartāls, kas atrodas Rīgas vēsturiskajā centrā – Skanstē. Šobrīd tā ir darba vieta vairāk nekā četriem tūkstošiem cilvēku. "Skanstes City" pieejami biroji jebkura izmēra biznesam no vienas darba vietas līdz 4 500 m2. "Skanstes City" biroju kvartāls – profesionāla vide ar dažādu nozaru līderiem un potenciālajiem sadarbības partneriem.
Rakstu sagatavoja "SkanstesCity" projekta "Vieta tavam biznesam" ietvaros.
 • 8

  ēkas
 • 55 000 m2

  iznomājamā platība
 • 70

  Latvijas un starptautiskie uzņēmumi

Komforts, kvalitāte un ilgtspēja

"Skanstes City" ēkas ir veidotas ar mērķi nodrošināt komfortu un visas ērtības darbiniekiem. Piemēram, ēkām ir ventilējamas fasādes ar "Swisspearl" kompozītcementa paneļu apdari un "Ruukki" apšuvumu loksnēm, nodrošinot tiešu saules staru ēnojumu. Tāpat arī ēku dienvidu fasādēs ir iekļautas automatizētās eksterjera žalūzijas.

Biroju kvartālā atrodas saules paneļu parks ar kopējo platību vairāk nekā 2 800 m2. Tā jauda ir gandrīz 300 kilovati (kW), kas nodrošina zaļo enerģiju biroju centram un nomniekiem. Saules paneļu elektrostacija saražo līdz 230 megavatstundu (MWh) elektroenerģijas gadā, kas ir pielīdzināms 100 mājsaimniecību elektroenerģijas patēriņam gada laikā.
"Skanstes City" ēkām ir BREEAM sertifikāts, kas apliecina ēku atbilstību augstākajiem energoefektivitātes un ilgtspējības standartiem, nodrošinot videi un iedzīvotājiem draudzīgākos risinājumus.
2024. gada pirmajā ceturksnī tiks pabeigta divu ēku, kas atrodas Skanstes ielā 54 un 54A, pilnīga renovācija. Tās laikā ēkām tiek pilnībā renovēta fasāde, instalēti jauni inženiertīkli un iekārtas, ierīkoti jauni lifti, ventilācijas un dzesēšanas iekārtas, kā arī LED apgaismojums. Ēkas atbildīs A klases energoefektivitātei un BREEAM sertifikācijai "Very Good". Nomniekiem būs pieejamas jaunas biroju telpas divās ēkās kopumā 7 000 m2 platībā, kur katram nomniekam būs iespējams izveidot individuālajām vajadzībām atbilstošu biroju. Pēc ēku pilnīgas renovācijas un modernizācijas "Skanstes City" katru gadu samazina CO2 emisijas par vairāk nekā 400 tonnām.

Personalizēti risinājumi un ērta pieejamība

Telpas ir iespējams pielāgot jebkurām vajadzībām, turklāt tām ir augstvērtīga apdare, individuāli plānojumi un visas nepieciešamās inženierkomunikācijas. Biroja iekštelpās ir lielisks klimats – svaigs gaiss un pietiekams apgaismojums jebkurā telpā, ko nodrošina ventilācijas sistēma ar gaisa rekuperāciju, atverami divkameru logi un energoefektīvs LED apgaismojums. Visās ēkās ir jaunākās paaudzes "KONE" lifti, kas ir klusi un energoefektīvi. Tāpat ēkās ir vairāki balkoni un terases atpūtas mirkļiem, savukārt ārā ir zaļā teritorija ar atpūtas vietām.

Ne tikai personalizētu risinājumu opcijas biroja telpām ir viena no galvenajām "Skanstes City" priekšrocībām – "Skanstes City" biroju kvartāls ir kā tirdzniecības centrs, jo tajā ir viss nepieciešamais. Kvartālā atrodas:
kafejnīcas;
dienas restorāni;
ēdienu automāti ar plašu dzērienu un uzkodu klāstu;
bērnudārzs;
zobārstniecība;
skaistumkopšana;
dermatoloģija;
podoloģija;
ginekologs u.c.
Vienkārša nokļūšana un pieejama stāvvieta ir tikpat svarīga produktivitātes sastāvdaļa kā patīkama un praktiska darbavieta. "Skanstes City" biroju kvartāls ir ērti sasniedzams, jo tam ir viegli pieejama lokācija un sabiedriskā transporta pieturas pie paša kvartāla. Kopumā teritorijā ir 1 300 vietas auto virszemes un pazemes stāvvietās, kā arī tuvākajā laikā plānots būtiski paplašināt autostāvvietu Laktas ielā 16, nodrošinot vēl pieejamāku vietu autobraucējiem.

Automašīnu novietošana kvartāla apmeklētājiem vienu stundu bez maksas. Tāpat ir arī pieejamas 12 auto elektrouzlādes stacijas. Domājot par mobilitāti, nomnieku un apmeklētāju ērtībām, biroja kvartālā ir:
koplietošanas automašīnām speciāli paredzētas stāvvietas;
elektroskrejriteņu novietnes;
bezmaksas motociklu novietnes;
velosipēdu novietnes un dušas telpas ar ģērbtuvēm.
"Skanstes City" izvēlas un uzticas Latvijā, Eiropā un pasaulē vadošie uzņēmumi. Šīs uzticības pamatā ir kvartāla gadiem ilgi turētais fokuss uz fleksibliem un līdz niansēm pielāgotiem risinājumiem. Galvenais ieguvums – ilgtermiņa attiecības. Izvēloties biroju savam uzņēmumam, vissvarīgāk ir izvēlēties vietu, kurā nepaliks par šauru un nepietrūks pakalpojumu uzņēmējdarbības nodrošināšanai. Tāpēc "Skanstes City" ir labākā izvēle uzņēmumiem ar nopietnu attieksmi pret savu nākotni.

"Skanstes City" – otrās mājas

Birojs mūsdienās ir gandrīz kā otrās mājas, kur pavadām lielu daļu savas ikdienas, tāpēc "Skanstes City" ir būtiski rūpēties par labsajūtu, komfortu un praktiskumu ne tikai birojos, bet arī visā teritorijā kopumā. Kvartālā ir pieejamas daudz publiskās telpas ar mūsdienīgu dizainu, atpūtas zonām un ērtībām, kas padara ikdienu patīkamu un vieglāku. Visa gada garumā tiek rīkoti dažādi pasākumi – "street food" festivāli, izbraukuma tirdziņi, svētku tematiskie pasākumi un citi.

"Skanstes City" ir uzsākusi iekšējā pagalma pārveidi, kas paredz videi draudzīgu un jaunu zaļās teritorijas pop-up laukuma un aktivitāšu zonu izveidi, tādējādi pārveidojot kvartālu par iecienītu tikšanās vietu ne tikai darbam, bet arī ārpusdarba laika pavadīšanai.
Infrastruktūras salā tiks izvietotas slēgtās velosipēdu novietnes, velosipēdu apkopes punkti, skrejriteņu uzlādes punkti un kioski. Šo iniciatīvu ieguvēji būs gan "Skanstes City" biroju kvartāla iemītnieki, gan viesi, kuriem tiks nodrošinātas jaunas un pieejamas atpūtas iespējas, atpazīstama un notikumiem bagātas tikšanās vieta, kā arī mobilitātes iespējas bez CO2.

Pilna servisa apsaimniekošana – atbalsts jebkurā brīdī

Lai darba telpas būtu maksimāli ērtas un produktīvas, "Skanstes City" komanda vienmēr ir uz vietas, lai nodrošinātu pilna servisa apsaimniekošanu un atbalstu nomniekiem jebkurā situācijā. Visām biroju ēkām ir centralizētā kontroles sistēma "BMS/VAS", kas ļauj ātri identificēt problēmu. Tāpat arī teritorijā ir pieejama gan dzīvā apsardze, gan elektroniskās apsardzes sistēmas.

Papildu ērtības produktīvam darbam

"Skanstes City" piedāvā mazos birojus, kuros viss nepieciešamais ir iekļauts vienā fiksētā cenā. Mazais birojs ir paredzēts no vienas līdz sešām darba vietām, kas kopumā veido 15 līdz 30 m2 platību.
Sanāksmēm, konferencēm, komandas apmācībām, meistarklasēm un citiem pasākumiem ir pieejams konferenču centrs, kurā ir trīs dažāda izmēra zāles, kas attiecīgi piemērotas līdz 9, 25 vai 45 cilvēkiem. Telpās ir patīkami atrasties jebkuros apstākļos, jo tās ir aprīkotas ar ventilāciju un kondicionēšanu, kā arī tām ir dabīgais apgaismojums, ko nodrošina atverami logi ar žalūzijām. Zāles ir nodrošinātas ar visu nepieciešamo tehnisko aprīkojumu – lieliem monitoriem, konferenču video kameru, prezentāciju pultīm un tāfelēm. Viesiem bez papildu maksas ir pieejama kafija, tēja, dzeramais ūdens, kā arī kancelejas preces. Ja nepieciešamas uzkodas vai pusdienas, tās iespējams ērti organizēt sadarbībā ar kvartālā esošajiem ēdinātājiem.
 • 3

  dažāda izmēra zāles
 • bezmaksas

  tēja, kafija un ūdens
"Skanstes City" biroju kvartālā ir viss nepieciešamais produktīvam darbam, tai skaitā kopstrādes centrs "Spark Coworking". Tajā 500 m2 platībā tiek piedāvāti privātie biroji, fleksiblas darba vietas ("dedicated" vai "hot desks"), zvanu telpas, sapulču telpas un klusuma telpas. Visas darba vietas ir ērtas un ergonomiski mēbelētas.

Kādēļ izvēlēties "Skanstes City"?

Biroji jebkura lieluma biznesam.
Pretimnākoši un elastīgi sadarbības nosacījumi.
Darbinieku komforts, ērta pieejamība un produktīva vide ir augstākā prioritāte.
Pēdējo piecu gadu laikā kvartālā ieguldīti vairāk kā 15 000 000 eiro.
90% no esošajiem klientiem paplašina līdzšinējo sadarbību.
Tuvāko divu gadu laikā paredzēts ieguldīt 8 000 000 eiro – modernizācijā, energoefektivitātē, infrastruktūrā un darbinieku vides uzlabošanā.

Uzticams attīstītājs

"Skanstes City" pārvalda "SG Capital Partners AIFP" ("SG Capital"), kas ir lielākais uz ilgtspēju vērstais nekustamā īpašuma alternatīvo ieguldījumu fondu pārvaldnieks Latvijā ar 180 miljoniem eiro bruto aktīvu pārvaldībā, kura klienti ir vieni no lielākajiem institucionālajiem investoriem (pensiju fondi, finanšu iestādes) reģionā.

Lasi vēl

Copyright © 2023 AS DELFI. All rights reserved.
Mediju komunikācijas eksperts:
Lauma Simanoviča
Projekta vadība:
Žanete Kļaviņa
Izstrāde:
Karīna Sabecka
Dizains:
Oskars Dreģis, Ralfs Eglītis
RedaktorI:
Kristīne Melne, Līga Švāne
SATURS:
Sagatavojuši projekta partneri