'Revolut' startējis biržas tirdzniecības pakalpojumu biznesā
Foto: Publicitātes foto

Londonā bāzētā finanšu tehnoloģiju kompānija "Revolut" no 1. augusta visā Eiropā sākusi piedāvāt biržas tirdzniecības pakalpojumus, iesākumā pakalpojumu klāstu nodrošinot "Metal" karšu klientiem, informē kompānija.

"Revolut" "Metal" karšu klienti varēs veikt līdz 100 tūlītējiem bezmaksas darījumiem ar vairāk nekā 300 ASV biržu sarakstos iekļautām uzņēmumu akcijām Ņujorkas biržā un "Nasdaq", kā arī izmantot informāciju par cenu izmaiņām reāllaikā un situāciju tirgū. Uzņēmumu saraksts ir augošs, un kompānija "Revolut" ir iecerējusi to nepārtraukti paplašināt.

Tuvāko nedēļu laikā "Revolut" sāks šo pakalpojumu piedāvāt arī saviem "Standard" un "Premium" līmeņa klientiem. Standarta klienti mēnesī varēs veikt trīs bezmaksas tirdzniecības darījumus, savukārt "Premium" klientiem atļautais bezmaksas darījumu skaits būs astoņi. Par ārpus mēnesī noteiktā limita veiktajiem tirdzniecības darījumiem būs jāmaksā 1,09 eiro komisija par katru darījumu, kā arī ikgadējā glabāšanas maksa 0,01% apmērā par ieguldījumu portfeļa uzturēšanu. Tirdzniecībai pieejamais laiks ir no 9.30 rītā EST līdz 16.00 pēcpusdienā EST (ASV).

Konta minimālā summa ieguldījumu veikšanai nav noteikta, un "Revolut" klientiem sniedz iespēju iegādāties nepilnas akcijas tikai par vienu ASV dolāru.

Visi valūtas darījumi tiks veikti kā ierasts, izmantojot "Revolut" multivalūtu maku, kas nozīmē, ka ikviens, kurš vēlas investēt, naudu no savas valsts valūtas konta var pārskaitīt ASV dolāros, piemērojot "Revolut" maiņas kursu un veicot automātisko konversiju.

Plānotie pasākumi ietver piekļuvi Apvienotajā Karalistē un Eiropas valstīs tirgotajām akcijām, biržas indeksu instrumentiem (ETF) un iespējām veikt ieguldījumus, izmantojot obligāciju un akciju ISA (Individual Savings Account). Tiek plānota piekļuves paplašināšana globālā mērogā, no kuras nākotnē ieguvēji būtu tie "Revolut" lietotāji, kuri atrodas ārpus Eiropas Ekonomikas zonas (EEZ).

"Tas ir vēl viens milzu solis mūsu misijā padarīt finanšu pakalpojumus ietverošākus, inovatīvākus un pieejamākus. Ieguldījumu iespējas akciju tirgū cilvēkiem pārāk ilgi ir bijušas liegtas, un tas viņiem ir radījis problēmas, jo viņi meklē efektīvas iespējas gūt maksimālu labumu no saviem ietaupījumiem," stāsta "Revolut" dibinātājs un izpilddirektors Niks Storonskis (Nik Storonsky).

Kompāniju "Revolut" 2015. gada jūlijā izveidoja kādreizējie "Credit Suisse" un "Deutsche Bank" investīciju baņķieri Niks Storonskis un Vlads Jacenko (Vlad Yatsenko) kā digitālo alternatīvu lielajām bankām. Lai arī sākotnēji finanšu tehnoloģiju kompānija piesaistīja klientus, ļaujot viņiem tērēt un pārskaitīt naudu uz ārvalstīm, piemērojot starpbanku maiņas kursu, kopš tā laika tā ir piesaistījusi vairāk nekā sešus miljonus klientu Eiropā. Uz šo brīdi "Revolut" ir piesaistījusi finansējumu aptuveni 340 miljonu ASV dolāru apmērā no riska kapitāla firmām, tajā skaitā no "Index Ventures", "Ribbit Capital", "Balderton Capital" un "DST Global".

Source

DELFI Bizness

Tags

Banku sektors Credit Suisse Deutsche Bank Nasdaq Riga
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Comment Form