'Arēna Rīga' peļņa pērn – 0,66 miljoni eiro
Foto: F64

SIA 'Arēna Rīga' 2019. gadā nopelnījusi 668 800 eiro, ziņo "Lursoft" Klientu portfelis.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Aizvadītais gads SIA "Arēna Rīga" bijis finansiāli stabils, ar plānotu apgrozījuma kritumu. Ja 2018. gadā uzņēmums apgrozīja 5,85 miljonus eiro, tad pērn – 5,14 miljonus eiro.

"Apgrozījuma krituma pamatā ir pasākumu un apmeklētāju skaita samazināšanās, salīdzinot ar 2018. gadu, kas skaidrojams ar pasākumu nozares specifiku un to, ka 2018. gadā notika Latvijas simtgadei veltīti pasākumi, kas ļoti labvēlīgi ietekmēja 2018. gada rādītājus," teikts "Arēna Rīga" vadības ziņojumā.

Koronavīrusa Covid-19 izplatības ierobežojošie pasākumi ietekmējuši arī SIA "Arēna Rīga" darbību, kas izvērtējusi trīs dažādus turpmākās attīstības scenārijus.

Ņemot vērā iespējamos notikumu attīstības scenārijus, "Arēna Rīga" vadība jau sākusi īstenot ilgtermiņa pasākumus risku mazināšanai, tostarp, veiktas sarunas ar bankām ar mērķi atlikt aizņēmuma pamatsummas maksājumus 304 000 eiro apmērā līdz 2020. gada 4. ceturksnim, tāpat arī ar bankām notikušas sarunas par iespēju nepieciešamības gadījumā izmantot kredītlīniju 500 000 eiro apmērā.

"Arēna Rīga" arī izvērtējusi esošās saistības veikt kapitālizdevumus ar mērķi tos atcelt vai pārcelt uz vēlāku laiku, kā arī veikti citi pasākumi. "Lursoft" pieejamā informācija liecina, ka SIA "Arēna Rīga" darbiniekiem vairākkārt izmaksāta atlīdzība par dīkstāvi, kā arī VID atbalstījis uzņēmuma nokavēto nodokļu maksājumu samaksas sadali termiņos vai atlikšanu uz laiku līdz trim gadiem.

Uz šā gada 7.jūniju SIA "Arēna Rīga" reģistrēts 17,6 tūkstoši eiro liels nodokļu parāds.

2020. gadu SIA "Arēna Rīga" plāno pabeigt ar peļņu, kuras apmērs gan šobrīd vēl grūti prognozējams.

"Ja 3. un 4.ceturksnī tiks atcelti ierobežojošie pasākumi, kopējais pasākumu skaits šogad būs aptuveni tāds pats kā 2019. gadā, taču kopējos rādītājus varētu ietekmēt apmeklētāju skaita kritums, kas saistīts ar mazāk nozīmīgu pasākumu norisi, salīdzinot ar iepriekšējo gadu, kā arī to, ka pastāv neskaidrība par vairākiem plānotajiem starptautiskajiem pasākumiem. Kā būtiskākos pasākumus jāizceļ vairāku populāru ārzemju mākslinieku koncerti, kā arī joprojām viens no svarīgākajiem pasākumu rīkotājiem ir hokeja klubs "Dinamo Rīga"," teikts SIA "Arēna Rīga" vadības ziņojumā.

"Arēna Rīga" kapitāldaļu turētājs ir SIA "Glesum Investments", bet patiesais labuma guvējs – Juris Savickis.

Seko Delfi arī Instagram vai Telegram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!

Tags

Arēna Rīga Juris Savickis Latvijas simtgade VID
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form