Baibu Priedīti atkārtoti apstiprina 'Sadales tīkls' valdes locekles amatā
Foto: "Sadales tīkls"/Publicitātes foto

AS "Sadales tīkls" padome uz vēl vienu piecu gadu pilnvaru termiņu no 2021. gada 6. jūnija valdes locekļa amatā apstiprinājusi Baibu Priedīti, informē uzņēmumā.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Darbam "Sadales tīkla" valdē Priedīte izvēlēta publiski izsludinātā kandidātu atlases konkursā 2016. gadā. Priedīte turpinās darbu uzņēmumā, līdztekus valdes locekles pienākumiem par galvenajiem nākamā perioda akcentiem izvirzot pakalpojumu un klientu servisa attīstību un vadību.

"Aizvadītajos piecos gados paveikts milzīgs darbs un vēl daudz nozīmīgu darbu priekšā. Pie jau paveiktā noteikti jāmin darbības efektivitātes paaugstināšana, optimizējot resursus, un viedo skaitītāju programma, kas Latvijā tiks noslēgta 2022. gadā – pašlaik jau teju 80% "Sadales tīkla" klientu ir uzstādīti viedie skaitītāji, tie uzskaita vairāk nekā 90% kopējā elektroenerģijas patēriņa.

Arī nākotnē kopā ar komandu strādāsim pie vēl plašākas uzņēmuma digitālās transformācijas, tostarp tālākas klientu servisa attīstības, piedāvājot jaunus, inovatīvus, uz klientu orientētus pakalpojumus un risinājumus, kas vēl vairāk atvieglos klientu ikdienu. Esmu gatava ar pilnu atdevi turpināt iesākto," pauž Priedīte.

Priedīte ieguvusi augstāko izglītību jurisprudencē ar specializāciju starptautiskajās tiesībās, kā arī profesionālo maģistra grādu uzņēmējdarbības vadībā. Priedītei ir vairāk nekā 15 gadu pieredze partnerību veidošanā un uzturēšanā gan ar klientiem, gan sadarbības partneriem, gandrīz 10 gadu pieredze klientu apkalpošanas jomas vadībā, tostarp klientu attiecību, servisa, pārdošanas un biznesa analītikas vadībā, jaunu pakalpojumu, produktu izstrādē un ieviešanā.

AS "Sadales tīkls" ir elektrības sadales sistēmas operators, kas nodrošina elektroenerģijas piegādi vairāk nekā miljonam klientu objektu un uztur elektrotīklu visā Latvijā gandrīz 93 000 kilometru kopgarumā.

Seko Delfi arī Instagram vai Telegram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!

Tags

Enerģētika Sadales tīkls
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form