'Brabantia Latvia' apgrozījums 2019. gadā sasniedzis 16,6 miljonus eiro
Foto: LETA

SIA "Brabantia Latvia" apgrozījums pērn, salīdzinot ar 2018. gadu, pieaudzis par 241,15 tūkstošiem eiro jeb 1,5%, sasniedzot 16,6 miljonus eiro, savukārt peļņa pēc nodokļiem pieaugusi līdz 541,81 tūkstoti eiro, ziņo "Lursoft" Klientu monitorings.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Mājsaimniecības izstrādājumu ražotājs "Brabantia Latvia" 2019. gadu raksturo kā veiksmīgu, jo izpildīts uzņēmuma mērķis – sasniegts nepieciešamais ražošanas apjoms gan gludināmo dēļu, gan arī veļas žāvētāju produktu grupās.

Pagājušajā gadā SIA "Brabantia Latvia" turpināja produkcijas kvalitātes uzlabošanas un ražošanas efektivitātes paaugstināšanas projektu realizāciju. Tāpat arī esošās produkcijas sortiments papildināts ar jauniem veļas žāvētāju modeļiem un tehnoloģisko iekārtu un ēkas modernizācijas ietvaros gada laikā veiktas investīcijas vairāk nekā 470 tūkstošu eiro apmērā.

Šim gadam "Brabantia Latvia" izvirzījis mērķi ieviest ražošanā jauna tipa produktu – iekštelpu veļas žāvētāju, paralēli nodrošinot augošu esošo produktu pieprasījumu. Tāpat arī uzņēmums plāno turpināt investīcijas manuālo operāciju automatizācijā un tehnoloģisko iekārtu modernizācijā un energoefektivitātes paaugstināšanā, kas ļaus arī turpmāk paplašināt un dažādot produkcijas sortimentu, kā arī nodrošināt ražotās produkcijas augstos kvalitātes un efektivitātes standartus.

Jānorāda, ka 2019. gadā SIA "Brabantia Latvia" ar darba vietām nodrošinājusi 138 darbiniekus un apgrozījuma ziņā ir ceturtais lielākais Talsu novadā reģistrētais uzņēmums.

Pēc "Lursoft" pieejamās informācijas, SIA "Brabantia Latvia" kapitāldaļu turētājs ir Nīderlandē reģistrētais "Brabantia International B.V.".

Seko Delfi arī Instagram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!

Tags

Apstrādes rūpniecība
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form