Būvfirmas 'BMGS' apgrozījums pērn sarucis par 41,5%
Foto: Reuters/Scanpix

Būvfirmas AS "BMGS" apgrozījums pērn bija 33,18 miljoni eiro un tas ir par 41,5% mazāks nekā 2015.gadā, savukārt "BMGS" peļņa pērn bija 200 802 eiro un tā ir 5,2 reizes mazāka nekā 2015.gadā, liecina "Firmas.lv" informācija.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

"BMGS" pamatdarbība ir hidrotehniskā celtniecība, tiltu būvniecība, kā arī pāļu pamatu izveidošana. Uzņēmums veic betona ražošanu, dzelzsbetona konstrukciju un metāla konstrukciju ražošanu, sniedz ģeotehniskos pakalpojumus, iznomā mehānismus celtniecībai.

Uzņēmuma vadības ziņojumā norādīts, ka apgrozījums un peļņa pērn samazinājās sakarā ar tirgus situāciju un sarežģījumiem ar Eiropas finansējuma sadali ostu infrastruktūras attīstībai un rekonstrukcijai.

"BMGS" galvenie objekti Latvijā pērn bija Ventspils ostas Ventas kanāla krastu nostiprināšana, Rīgas brīvostas piestātņu ZO-1 un ZO-2 rekonstrukcija, Ķekavas tilta pārbūve uz autoceļa Mežvidi-Baldone, tilta rekonstrukcija dzelzceļa posmā Lielvārde-Skrīveri un citi.

Savukārt "BMGS" filiāles ārzemēs pērn veica vairāku piestātņu rekonstrukciju Klaipēdas ostā, Kakumē jahtu ostas projektēšanu un būvniecību Tallinā, kā arī vairāku dzīvojamo kompleksu būvniecību Stokholmā.

Sakarā ar pieprasījuma palielināšanos pēc "BMGS" pakalpojumiem Zviedrijā, pērn veikta ražotnes renovācija jaudas palielināšanai. Tāpat pērn veikta potenciālā tirgus izpēte celtniecības-montāžas darbu ģeogrāfijas paplašināšanai un atvērta filiāle Somijā.

Šogad uzņēmums plāno saglabāt un palielināt hidrotehnisko darbu apjomu Latvijā, kā arī attīstīt un nostiprināt biznesa virzienu jaunu dzelzceļa objektu projektēšanā un būvniecībā.

Tāpat plānots apgūt jaunus celtniecības tirgus Lietuvā, Polijā, Anglijā, Igaunijā un Somijā, īpašu uzmanību pievēršot attīstībai un investīcijām Lietuvā un Somijā.

2015.gadā "BMGS" strādāja ar 56,711 miljonu eiro apgrozījumu un guva 1,043 miljonu eiro peļņu.

"BMGS" hidrotehniskās un civilās būvniecības jomā darbojas vairāk nekā 50 gadus. Kompānijas galvenais darbības virziens ir ostu būvju, jebkura tipa pāļu pamatņu, tiltu, dzelzceļu būvju celtniecība, kā arī tiek piedāvāti pakalpojumi projektēšanas un ģeotehniskās izpētes jomā.

"BMGS" ir 1952.gadā dibinātā tresta "Baltmorgidrostroj" tiesību pārņēmēja.

Uzņēmuma pamatkapitāls ir 3 239 600 eiro. AS "BMGS" lielākais akcionārs ir Viktors Para, kuram pieder 25% akciju. Uzņēmuma akcionāri vēl ir 80 fiziskas personas un divas juridiskas personas.

Seko Delfi arī Instagram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!

Tags

Baldone BMGS Ķekava Rīgas brīvosta
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form