Danusēvičs: saskaņā ar neoficiālu informāciju 'Lidl' Latvijā atvērsies martā
Foto: DELFI

Mazumtirdzniecības eksperta Henrika Danusēviča, kurš ir arī Latvijas Tirgotāju asociācijas (LTA) prezidents, rīcībā ir informācija, ka tirgotājs "Lidl" savu veikalu durvis Latvijā varētu vērt vaļā šā gada martā. "Lidl" kopš ienākšanas Latvijā ir ļoti noslēpumains un rezervēts savā publiskajā komunikācijā, izvairoties komentēt plānus. Arī šoreiz uzņēmums atbildi par veikalu atvēršanas plāniem "Delfi" nesniedza.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Danusēvičs portālam "Delfi" sacīja, ka tā ir viņa rīcībā esoša neoficiāla informācija, kuras avotu gan viņš nevarot atklāt.

Viņš piebilst, ka vienreiz esot kļūdījies, zaudējot derībās ar kolēģiem par "Lidl" atvēršanos pagājušā gada 12.decembrī.

"Lidl Latvija" pārstāvis Ingars Rudzītis, jautāts, vai var apstiprināt šādu informāciju, portālam "Delfi" pauda pārsteigumu par Danusēviča sacīto un – kā ierasts – atbildēja, ka "atvēršanas laiku es nekomentēšu".

"Lidl Latvija" Komunikācijas departamenta vadītāja Dana Hasana vēlāk informēja, ka "Lidl Latvija", kā plānots, aktīvi turpina darbu pie sava veikalu tīkla veidošanas Rīgā un Latvijas reģionu pilsētās. "2020. gadā visā Latvijā esam izveidojuši vairāk nekā 1000 jaunas darba vietas. Attiecībā uz veikalu atvēršanās laiku – mēs par to informēsim atsevišķi, nekomentējot dažādus minējumus," viņa sacīja.

Pagājušā gada decembrī "Lidl Latvija" Personāla departamenta vadītāja Anželika Razgale informēja, ka septembra beigās sāktā veikalu un loģistikas centra darbinieku atlases kampaņa ir sekmīgi noslēgusies. "Varu teikt, ka esam pilnībā nokomplektējuši jaunās "Lidl" darbinieku komandas," viņa apliecināja. Kopumā esot saņemti desmitiem tūkstošu pieteikumu.

"Protams, pieteicās cilvēki no nozarēm, kas smagi izjūt pandēmijas ietekmi. Īpaša grupa, kas savā ziņā liecina par ekonomikas stāvokli, ir grāmatveži. Samazinoties darba apjomam, daudzi no viņiem pieņēma lēmumu pieteikties darbā "Lidl" veikalos," stāstīja Razgale.

Jautāta, kā tiek nodarbināti darbā pieņemtie cilvēki līdz veikalu atvēršanai, viņa stāstīja, ka "komandas veidošana un apmācība ir ļoti svarīgs posms "Lidl" darbinieku attīstībā". Jaunos darbiniekus sagaidīja praktisko apmācību posms, lai viņi varētu veiksmīgi strādāt veikalos un loģistikas centrā.

"Viņiem jāapgūst "Lidl" darba modelis un klientu apkalpošanas stils. Pie mums visi darbinieki iegūst vienlīdzīgas prasmes, lai kopā būtu atbildīgi par sava veikala panākumiem," teica Razgale.

Portāls "Delfi" novēroja, ka vairākos jaunuzceltajos "Lidl" veikalos Rīgā aiz aizlīmētiem logiem jau kādu laiku vērojama aktivitāte.

Seko "Delfi" arī Instagram vai Telegram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!

Tags

Latvijas Tirgotāju asociācija Lidl Mazumtirdzniecības apgrozījums
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form