'eBay' uzlabo maksājumu pārvaldības sistēmu tirgotājiem Latvijā
Foto: Pexels.com

Sākot no maija, populārā tiešsaistes iepirkšanās vietne "eBay" ieviesīs izmaiņas, kas Latvijas pārdevējiem nodrošinās vienkāršotu veidu kā pārvaldīt savu biznesu un piedāvāt pircējiem lielāku elastību un izvēles iespējas attiecībā uz norēķinu metodēm, ziņo platformas pārstāvji Latvijā.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Latvijas pārdevēju skaits "eBay" platformā pērn pieaudzis par 21%, bet populārāko preču vidū bijušas automobiļu detaļas un aksesuāri, elektropreces, modes lietas, kolekcionējamie priekšmeti, kā arī mājas un dārza piederumi.

"Turpinot paplašināt un attīstīt tiešsaistes maksājumu pārvaldības procesu, mēs priecājamies sveikt Latvijas pārdevējus uzlabotajā "eBay" platformā uzņēmējiem. Jau kopš 2018. gada septembra eBay paplašinājis savu darbību un pakāpeniski ieviesis tiešo maksājumu pārvaldību Vācijā, Lielbritānijā, Austrālijā, Kanādā, Francijā, Itālijā un Spānijā, ko šogad aktīvi plānojam īstenot arī citviet pasaulē," komentē uzņēmuma globālo maksājumu viceprezidente Alisa Katraita.

“Mēs esam apņēmības pilni būt vietējo e-komercijas uzņēmēju primārais biznesa partneris, izveidojot moderni pārvaldītu tirdzniecības platformu, kas uzlabo klientu iepirkšanās pieredzi un novērš jebkādas neērtības, paralēli sniedzot arī ērtāku un vienkāršotāku preču pārdošanas pieredzi,” saka uzņēmuma pārstāve.

"Latvija un Baltija ir viens no galvenajiem reģioniem "eBay" globālās attīstības valstu portfelī, un mums ir svarīgi nepārtraukti pilnveidot vietējo klientu pieredzi," skaidro globālo jauno tirgu ģenerāldirektors Iļja Kretovs, norādot, ka jaunie pakalpojumi arī palielinās klientu un tirgotāji datu drošību.

2020. gada jūlijā eBay maksājumu pārvaldībā tika ieviestas būtiskas pārmaiņas, beidzoties platformas sadarbības līgumam ar "PayPal" maksājumu vietni. Tagad "eBay" spēj globāli paplašināt savu maksājumu pārvaldību, piedāvājot pircējiem plašākas izvēles iespējas un lielāku elastību norēķinu jomā, paralēli vienkāršojot uzņēmējdarbības pārvaldības procesu arī pārdevējiem.

2021. gada pirmajā ceturksnī eBay globālajā platformā apstrādāja 52% no kopējā maksājumu apjoma, un jaunajā programmā piedalījās vairāk nekā četri miljoni aktīvo pārdevēju. Uzņēmums turpina virzīties uz priekšu, lai pārvaldītu pārdevēju ikdienas maksājumus visā pasaulē, 2021. gadā ieviešot jaunās izmaiņas lielākajai daļai platformas biznesa lietotāju. Paredzams, ka līdz 2022. gadam pārvaldītie maksājumi nesīs papildu ieņēmumus vismaz 2 miljardu ASV dolāru apmērā un nodrošinās kopējo apgrozījumu 500 miljonu ASV dolāru apmērā.

Pārvaldot tiešos maksājumus, "eBay" ir ieviesis dažādas jaunas maksājumu metodes, kuras pircēji nu var izmantot, tostarp kredītkartes un "PayPal". Arī "Apple Pay" jau drīzumā būs pieejams kā
maksājuma iespēja "iPhone" un "iPad" lietotnēs.

Seko Delfi arī Instagram vai Telegram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!

Tags

eBay
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form