"LNK Properties" Valdlaučos īsteno lielāko privāto daudzfunkcionālo sporta kompleksu "LNK sporta parks". Kopējās investīcijas tā attīstībā ir pieci miljoni eiro.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Komplekss top Daugavas krastā, 65 tūkst. m2 plašā teritorijā. Tajā paredzēti trīs mūsdienīgi pilna izmēra futbola laukumi, no tiem divi ar augstākās kvalitātes dabīgo zālāju, bet viens ar jaunākās paaudzes mākslīgo segumu; tiks izbūvēti arī pludmales volejbola, basketbola, 3x3 basketbola, strītbola, florbola, pludmales futbola un mazāka izmēra futbola laukumi. Kompleksā vienlaikus sportot varēs vairāk nekā 300 cilvēki. "LNK sporta parkā" būs pieejams arī moderns bērnu rotaļu laukums. Sporta kompleksa atklāšana plānota nākamā gada vasarā.

Valdlaučos tiks izbūvēta arī konferenču zāle, ģērbtuves, dušas un citas tehniskās telpas sporta pasākumu nodrošināšanai. Projekta attīstītājs ir "LNK Properties", kurš līdz šim ir specializējies industriālo parku un dzīvojamo ēku būvniecībā, bet "LNK sporta parks" būs pirmā sporta būve.

"Šis ir vērienīgākais privātais sporta infrastruktūras projekts, kas realizēts Latvijā. Ar tā būvniecību "LNK Properties" nodrošinās daudziem bērniem, jauniešiem un pieaugušajiem iespēju pilnvērtīgi sportot, kā arī apgūst jaunas būvdarbu tehnoloģijas un pieredzi. Nākotnē līdzīgi sporta kompleksi varētu parādīties arī citviet Latvijā. Mūsu pieredze varētu būt interesanta arī kaimiņvalstu sporta nozares pārstāvjiem," lēš "LNK Properties" valdes loceklis Pāvels Broitmans.

"LNK sporta parks" pildīs arī sociālu funkciju. Tas nebūs biznesa projekts, peļņa no šī kompleksa nav sagaidāma. Jaunā sporta bāze piedāvās atbalsta un atlaižu programmas, kuru ietvaros infrastruktūras izmantošana būs bezmaksas atsevišķiem bērnu un jauniešu kolektīviem. Bērnu rotaļu laukums būs pieejams bez maksas.

"No LNK uzņēmumu puses veidojam ilgtermiņa atbalsta programmas Latvijas studentu basketbola izlasei, pludmales volejbola komandām, boksam, futbolam un citiem sporta veidiem. Šogad iesaistījāmies Latvijas Olimpiskās komitejas projektā "Olimpiskais drafts", sniedzot atbalstu jaunajiem un talantīgajiem sportistiem. "LNK sporta parks" ir loģisks turpinājums mūsu sporta atbalsta programmām," pauž Broitmans.

Oktobra sākumā Latvijā viesojās Starptautiskās Futbola federāciju asociācijas (FIFA) prezidents Džanni Infantīno, kas apmeklēja topošo sporta kompleksu un piedalījās laika kapsulas ielikšanas ceremonijā. Pasākumā piedalījās arī Latvijas Futbola federācijas prezidents Vadimu Ļašenko un "LNK Industries" valdes priekšsēdētājs Artjoms Milovs.

"Lai jaunieši varētu pievērsties sporta aktivitātēm, lai sporta klubi varētu attīstīties un augt, ir nepieciešama laba, kvalitatīva un, galvenais, pieejama infrastruktūra. LFF vārdā varu paust lielu gandarījumu par šādu privātu iniciatīvu. Tā noteikti ietekmēs tālāko dažādu sporta veidu attīstību Latvijā, un īpaši jau futbolā. Valdlaučos top tiešām pasaules līmeņa futbola laukumi," uzsver LFF prezidents Vadims Ļašenko.

Seko Delfi arī Instagram vai Telegram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Lasi vēl
 
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.