Laikraksta 'Latvijas Avīze' izdevēja zaudējumi pērn sasniedza 197 tūkstošus eiro
Foto: Panther Media

Laikraksta "Latvijas Avīze" izdevējas AS "Lauku Avīze" apgrozījums pērn bija 4,419 miljoni eiro, kas ir par 4,2% mazāk nekā 2015. gadā, savukārt tās zaudējumi palielinājās daudzkārt, sasniedzot 197 315 eiro, liecina informācija "Firmas.lv".

Vadības ziņojumā teikts, ka pērn ieņēmumi no abonēšanas samazinājās par 137 197 eiro jeb 5,7% un reklāmas ieņēmumi samazinājās par 115 473 eiro jeb 10,7%, savukārt ieņēmumi no preses izdevumu un produkcijas pārdošanas 2016. gadā palielinājās par 53 317 eiro jeb 4,8% un pārējie ieņēmumi pieauga par 4167 eiro jeb 26,9%.

Salīdzinot ar 2015. gadu, uzņēmumam pieaugušas ražošanas izmaksas, kas saistīts ar "Lauku Avīzes" ieguldījumiem jaunu produktu izstrādē un esošo kvalitātes un satura uzlabošanā.

Ziņojumā uzsvērts, ka uzņēmuma finanšu rādītāji ir stabili un naudas atlikums ir pietiekošs "Lauku Avīzes" tālākai attīstībai.

"Lauku Avīze" izdod laikrakstu "Latvijas Avīze" un tā pielikumu "Mājas Viesis", žurnālus "Praktiskais Latvietis", "Agro Tops", "Medības", "Praktiskie Rokdarbi" un "Planētas Noslēpumi", tematiskās avīzes, "Lata" romānus, kā arī ikgadējos izdevumus - gadagrāmatas, kalendārus, izdevumu "Dārzkopja Padomnieks" u.c.

Tāpat uzņēmums uztur portālu "la.lv". Nostiprinot izdevniecības pozīcijas un portāla personāla sastāvu, kopš 2013. gada īpaša uzmanība tiek veltīta uzņēmuma pozīciju uzlabošanai gan masu informācijas līdzekļu elektroniskajā vidē, gan izdevniecības produkcijas tirgū grāmatu segmentā.

"Lauku Avīze" 2015. gadā strādāja ar 4,614 miljonu eiro apgrozījumu un zaudējumiem 1766 eiro apmērā.

AS "Lauku Avīze" dibināta 1991. gadā un tās pamatkapitāls ir 35 570 eiro. Uzņēmuma valdes priekšsēdētājs ir Guntars Kļavinskis un tās locekļi - Aigars Stankēvičs un Edgars Čeporjus.

Source

LETA

Tags

Latvijas Avīze
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Comment Form