Lielākais Latvijas parādu atgūšanas uzņēmums 'Gelvora' maina nosaukumu
Foto: LETA

Zviedrijas finanšu holdingam "Marginalen AB" piederošais uzņēmums SIA "Gelvora", pabeidzot reorganizācijas procesu, ir mainījis nosaukumu, un turpmāk tas Latvijā strādās ar nosaukumu SIA "GelvoraSergel", portālu "Delfi" informēja uzņēmumā.

Pagājušā gada beigās "Gelvora" reorganizācijas ceļā tika pievienota cita nozarē veiksmīgi strādājoša kompānija SIA "Sergel".

SIA "GelvoraSergel" valdes priekšsēdētāja Irina Namavīra informēja, ka SIA "GelvoraSergel" vienīgais dalībnieks – Zviedrijas finanšu holdings "Marginalen AB" – jau pirms reorganizācijas procesa uzsākšanas bija izvirzījis mērķi turpināt attīstīt "Sergel" zīmolu Latvijas tirgū un apvienot abu uzņēmumu pieredzi, nodrošinot klientus ar augstākās kvalitātes kredītmenedžmenta pakalpojumiem.

Kā skaidro Namavīra, "Sergel" zīmols ir plaši atpazīstams Skandināvijas valstīs, it īpaši telekomunikāciju nozares komersantu vidū, un tāpēc turpmāk tieši šajā nozarē tas tiks lietots arī Latvijā gan sadarbībā ar partneriem, gan komunikācijā ar debitoriem.

"Uzņēmuma nosaukuma maiņa bija loģisks reorganizācijas noslēguma solis, jo apvienošanās rezultātā esam pārņēmuši ne tikai "Sergel" zīmolu, bet arī labo praksi un iestrādes telekomunikāciju nozarē. Ar nosaukuma maiņu mēs saviem klientiem vēlamies īpaši akcentēt pēctecību un izaugsmi", stāsta Namavīra.

2017. gadā Zviedrijas finanšu holdings "Marginalen AB" no koncerna "Telia Company AB" ieguva īpašumā sešās valstīs pārstāvēto "Sergel" uzņēmumu grupu, tajā skaitā Latvijā reģistrēto parādu ārpustiesas atgūšanas uzņēmumu "Sergel", bet 2018. gada vasarā tika uzsākts abu sabiedrību apvienošanas process, kas noslēdzās 2018. gada 11. oktobrī.

2016. gadā "Gelvora" apgrozījums bija 3,569 miljonu eiro apmērā, bet kompānijas peļņa bija 1,952 miljoni eiro, savukārt "Sergel" apgrozījums bija 945,2 tūkstoši eiro, bet peļņa - 115,3 tūkstoši eiro.

Kompānija "Gelvora" reģistrēta 2014. gadā, bet "Sergel" - 2008. gadā, liecina "Firmas.lv" informācija.

Source

DELFI Bizness
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Comment Form