'LMT' iegādāsies uzņēmumu 'Santa Monica Networks'
Foto: Publicitātes attēli

SIA "Latvijas Mobilais Telefons" (LMT) un Baltijas datu pārraides tīklu un IT drošības risinājumu uzņēmumu grupas "Santa Monica Networks" (SMN) īpašnieki pirmdien, 31. maijā, parakstījuši kapitāla daļu iegādes līgumu, kura rezultātā LMT paredz kļūt par 100% SMN īpašnieku.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Darījuma pabeigšana ir atkarīga no tirgus uzraugu piekrišanas Latvijā un Lietuvā.

"LMT sen jau vairs nav tikai sakaru operators, mēs risinām sarežģītus biznesa transformācijas uzdevumus ar IT risinājumu palīdzību. Ar Santa Monica Networks mūs vieno inovatoru DNS. Apvienojot LMT pieredzi mobilo sakaru risinājumos ar jaudu, kas piemīt pieredzējušam datu pārraides tīklu un IT drošības risinājumu izstrādātajam, mēs kļūsim par digitālās transformācijas līderi. Kopā mēs būsim labākais partneris digitalizācijas procesos jebkurā publiskās pārvaldes institūcijā vai privātā uzņēmumā," saka LMT prezidents Juris Binde

"Jau ilgus gadus esam virzījuši inovācijas, Latvijas biznesa vidē ieviešot jaunākās tehnoloģijas. Kopā ar LMT varēsim spert soli tālāk, nodrošinot dažādu 5G biznesa risinājumu attīstību un paplašinot to klientu loku, kam būs pieejamas vismodernākās tehnoloģijas un korporatīvā līmeņa tehniskie risinājumi," saka SMN valdes priekšsēdētājs Uģis Bērziņš.

""Livonia Partners" investē uzņēmumos, kas ir līderi savos tirgos, un komandās, kurās strādā drosmīgi uzņēmēji un vadītāji. "Santa Monica Networks" ir tieši šāds uzņēmums. "Santa Monica Networks" Latvijas uzņēmumu 2003.gadā dibināja Uģis Bērziņš, kurš balstoties uz savu vīziju par tehnoloģijām un to lomu klientu biznesā, kopā ar izcilu komandu ir uzbūvējis tīklu risinājumu tirgus līderi. Esam pateicīgi par iespēju atbalstīt "Santa Monica Networks" komandu ar kapitālu un savām zināšanām. Esam pārliecināti, ka LMT grupas sastāvā uzņēmums sasniegs jaunas virsotnes," norāda Kristīne Bērziņa, līdzšinējā SMN īpašnieka "Livonia Partners" dibinātāja un partnere.

Uzņēmumi plāno turpināt darbu kā atsevišķas juridiskas vienības. Darījumu vēl vērtēs Latvijas un Lietuvas konkurences uzraugi.

Pārdevēju vadošie finanšu konsultanti darījumā bija "Superia" un "Tofte & Company", pircējam darījuma un finanšu konsultāciju atbalstu nodrošināja "PricewaterhouseCoopers". Darījuma juridiskās konsultācijas pārdevējiem sniedza advokātu birojs "Ellex", savukārt pircēja uzņēmuma iegādes darījuma juridiskie padomnieki bija advokātu birojs "Eversheds Sutherland Bitāns".

Seko Delfi arī Instagram vai Telegram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!

Tags

5G LMT
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form