Madonā atklāj biznesa inkubatoru atbalstam uzņēmējdarbības attīstībai
Foto: Publicitātes foto

Piektdien Madonā, Blaumaņa ielā 3, atklāts Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Madonas biznesa inkubators, kurā uzņēmumi var saņemt nepieciešamo atbalstu un pakalpojumus uzņēmējdarbības attīstībai, informēja LIAA.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Madonas novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Andrejs Ceļapīters (V) pauda gandarījumu, ka biznesa inkubators oficiāli ir sācis savu darbību Madonas novadā un atzīmēja, ka to izmanto pirmie uzņēmēji. "Esmu pārliecināts, ka formāts, kādā biznesa inkubators tiek organizēts, - EM, LIAA un pašvaldības kopīga darba organizācija - ir pareizs un veiksmīgs, jo valstij nav svarīgāka uzdevuma kā attīstīt uzņēmējdarbības vidi," sacīja Ceļapīters.

LIAA direktors Andris Ozols biznesa inkubatora atklāšanā sacīja, ka nenovērtējami svarīga ir palīdzība ne tikai jaunas uzņēmējdarbības sākšanai, bet arī jau esošās attīstīšanai. Tāpēc LIAA biznesa inkubatoros tiks nodrošinātas iespējas attīstīt savu ideju un iegūt vērtīgas praktiskas konsultācijas.

Pasākuma laikā esošajiem un topošajiem uzņēmējiem, kā arī citiem interesentiem bija iespēja uzzināt biznesa inkubatora darbības pamatprincipus, apskatīt tā telpas, iepazīties ar biznesa inkubatora sadarbības partneriem, kā arī iegūt informāciju par LIAA biznesa inkubatora attīstības plāniem Madonā un tā darbības teritorijā - Ērgļu, Cesvaines, Madonas, Lubānas un Varakļānu novados.

Jau ziņots, ka LIAA 2016. gada 1. septembrī izveidoja 14 biznesa inkubatorus - LIAA reģionālās filiāles visā Latvijā: nacionālas nozīmes centros - Rīgā, Jūrmalā, Liepājā, Ventspilī, Jelgavā, Jēkabpilī, Valmierā, Rēzeknē un Daugavpilī, kā arī reģionālas nozīmes centros - Kuldīgā, Talsos, Bauskā, Siguldā, Ogrē un Madonā.

Inkubatorā uzņēmumi var saņemt nepieciešamo atbalstu un pakalpojumus uzņēmējdarbības attīstībai. Visiem pakalpojumiem tiks piemērots 50% līdzfinansējums, proti, uzņēmumam no pakalpojuma kopējās vērtības vajadzēs segt tikai 50%, un inkubators attiecīgi segs otru pakalpojuma vērtības daļu. Inkubatoros uzņēmēji var testēt arī savas biznesa idejas un saņemt bezmaksas konsultācijas.

Seko "Delfi" arī Instagram vai Telegram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!

Tags

Andris Ozols Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra Madonas novada pašvaldība
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form