'McDonald’s' paplašina sadarbību ar zīmola 'Pūre' ražotāju
Foto: Reuters/Scanpix

Ātrās ēdināšanas ķēde "McDonald’s" paplašinājusi sadarbību ar zīmola "Pūre" ražotāju SIA "Puratos Latvia", papildinot saldējumu ar "Pūres" ražotajām augļu un ogu mērcēm, informē "McDonald’s" pārstāvji.

Šovasar "McDonald’s" un "Pūre" paplašināja savu sadarbību, ieviešot jaunu garšu kombināciju "McDonald’s" saldējuma desertiem. "Pūre" ražo ķiršu-šokolādes un aprikožu-cidoniju mērces "McDonald’s" saldējumiem un ķiršu mērci piena kokteiļiem.

"McDonald’s" izpilddirektors Baltijas valstīs Vladimirs Jaņevskis norāda, ka tirdzniecības apjoma rezultāti liecina, ka "McDonald’s" apmeklētāji ir atzinīgi novērtējuši jauno piedāvājumu. "McDonald’s" kopējais saldējuma tirdzniecības apjoms Latvijā laika periodā no šā gada maija līdz augustam sasniedzis 40 858 kilogramus.

Šovasar populārākais "McDonald’s" saldējums Latvijā ir "McFlurry" - katru mēnesi tiek pārdoti gandrīz 40 000 porciju, atzīmē Jaņevskis.

"McDonald's" ēstuves pārvaldošais uzņēmums "Premier Restaurants Latvia" pērn apgrozīja 30,97 miljonus eiro un nopelnīja 10,36 miljonus eiro, liecina "Firmas.lv" informācija.

Salīdzinot ar 2014.gadu, apgrozījums pērn auga par 4%. Savukārt peļņa pirms gada bija vien 6618 eiro.

Kā ziņots, "McDonald’s" ir ātrās ēdināšanas pakalpojumu sniedzējs ar vairāk nekā 34 000 ēstuvju, kurās ik dienu apkalpo ap 69 miljoniem klientu 119 valstīs. Vairāk nekā 80% "McDonald’s" ēstuvju pārvalda franšīzes vai uzņēmumi, kuri ieguvuši "McDonald’s" attīstības licenci.

"McDonald’s" darbību Latvijā sāka 1994.gadā, atverot ēstuvi Vecrīgā.

SIA "Premier Restaurants Latvia" pilnībā pieder Nīderlandē reģistrētajai kompānijai "Premier Capital B.V.". Uzņēmuma pamatkapitāls ir 4 237 289 eiro.

Savukārt ogu un augļu pārstrādes uzņēmums SIA "Puratos Latvia" pagājušajā gadā strādājis ar 21,58 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir 2,8% samazinājums salīdzinājumā ar 22,21 miljonu 2014.gadā, liecina "Firmas.lv" informācija.

Uzņēmuma peļņa samazinājusies par 16% - no 787 208 eiro 2014.gadā līdz 661 877 eiro pērn.

Kā vēstīts, "Puratos Latvia" iepriekšējais nosaukums līdz 2012.gada augustam bija "Pure Food". Pirms tam, 2011.gada 27.aprīlī, uzņēmuma īpašnieks Pēteris Žimants paziņoja par uzņēmuma pārdošanu Beļģijas privāta kapitāla uzņēmumam "Puratos Group NV".

"Puratos Group NV" ir starptautiska uzņēmumu grupa, kas gatavo izejvielas maizes ražotāju, konditorejas un šokolādes industrijas uzņēmumiem. "Puratos" ir pārstāvēta vairāk nekā 100 pasaules valstīs, uzņēmumā darbojas vairāk nekā 56 ražošanas rūpnīcas ar 5000 darbiniekiem.

Source

LETA

Tags

Beļģija McDonald's Pūre Pure Food
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Comment Form