'Medicīnas sabiedrība 'Ars'' pērn kāpinājusi apgrozījumu par 11%
Foto: LETA

Medicīnas pakalpojumu sniedzējs SIA "Medicīnas sabiedrība "Ars"" 2017. gadā strādājis ar neto apgrozījumu 12,104 miljonu eiro apmērā, kas bija par 10,9% jeb 1,194 miljoniem eiro vairāk nekā 2016. gadā, ziņo "Lursoft" Klientu portfelis.

Uzņēmuma peļņa pēc nodokļiem pērn bijusi 453 tūkstoši eiro, kas bija 10 reizes vairāk nekā 2016. gadā.

"2017. finanšu gads Sabiedrībai ir bijis veiksmīgs, jo sniegto medicīnas pakalpojumu apjoms ir pieaudzis," sacīts SIA "Medicīnas sabiedrība "Ars"" gada pārskatā. Uzņēmuma sniegtie maksas pakalpojumi veidoja ieņēmumus 9,843 miljonu eiro apmērā no neto apgrozījuma, kamēr Nacionālā veselības dienesta apmaksātie pakalpojumi (ieskaitot pacienta iemaksas) veidoja ieņēmumus 2,261 miljona eiro apmērā.

Pagājušajā gadā ārstniecības iestāde galveno uzmanību veltīja tirgus izpētei jaunu un jau esošo klientu piesaistīšanai, jaunu tehnoloģiju, medicīniskā un saimnieciskā inventāra iegādei. Kopā 2017.gadā IT tehnoloģijās uzņēmums ieguldījis 66 tūkstošus eiro, bet medicīniskajās iekārtās investēti 612 tūkstoši eiro.

SIA "Medicīnas sabiedrība "Ars"" arī aktīvi strādā pie ārvalstu pacientu piesaistes, 2017. gadā uzņēmums ārvalstniekiem sniedzis pakalpojumus 708 tūkstošu eiro vērtībā.

Uzņēmums pagājušajā gadā nodarbinājis vidēji 479 darbiniekus, kas bija par deviņiem vairāk nekā gadu iepriekš. Tā kopējie maksājumi valsts kopbudžetā pagājušajā gadā bija 2,853 miljoni eiro.

SIA "Medicīnas sabiedrība "Ars"" dibināta 1991. gadā, un tās pamatkapitāls ir 904 099 eiro. Uzņēmuma lielākais īpašnieks ar 40% daļu ir tā valdes priekšsēdētājs Māris Andersons, Svetlanai Koļesņikovai pieder 21,67% ārstniecības iestādes kapitāldaļu, bet pārējiem deviņiem akcionāriem katram pieder mazāk nekā 10% uzņēmuma kapitāldaļu.

2016. gadā SIA "Medicīnas sabiedrība "Ars"" strādāja ar apgrozījumu 10,910 miljonu eiro apmērā, un tās peļņa pēc nodokļiem bija 45 tūkstoši eiro.

Source

DELFI Bizness

Tags

Medicīna
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Placement code for key m_news not found.

Comment Form