Ozolniekos uz pašvaldības zemes būvēs viesnīcu
Foto: Shutterstock

Ozolnieku novada domes deputāti šonedēļ nolēmuši iznomāt pašvaldības īpašumā esošu zemesgabalu, uz kura kāds uzņēmums plāno būvēt viesnīcu, informē domē.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

0,176 hektāru zemesgabals Kastaņu ielā 11 Ozolniekos ir neapbūvēts. Spēkā esošajā Ozolnieku novada teritorijas plānojumā minētais īpašums izvietots jauktas centra apbūves teritorijā, kur atļauts savrupmāju, daudzdzīvokļu māju, biroju ēku, tirdzniecības un pakalpojumu objektu, tūrisma un atpūtas iestāžu, izglītības un zinātnisko iestāžu, reliģisku organizāciju ēku, veselības aizsardzības iestāžu, sociālās aprūpes iestāžu, kultūras iestāžu un sporta būvju apbūve, kā arī publiskā ārtelpa.

Domē saņemts SIA "IHSkola" iesniegums ar lūgumu nodot zemesgabalu ilgtermiņa nomā ar apbūves tiesībām vai piešķirt apbūves tiesības. Uzņēmums zemesgabalā plāno izbūvēt un apsaimniekot viesnīcu-hosteli ar 90 vietām.

Deputāti lēmuši atbalstīt uzņēmuma lūgumu, iznomājot zemesgabalu uz 12 gadiem ar tiesībām pagarināt nomas līgumu. Nomas maksa noteikta 1,5% apmērā gadā no zemes gabala kadastrālās vērtības.

"Firmas.lv" informācija liecina, ka SIA "IHSkola" dibināta šovasar - 17.jūnijā. Uzņēmums pilnībā pieder AS "VIA Riga", kas darbojas nekustamo īpašumu nozarē.

Seko Delfi arī Instagram vai Telegram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!

Tags

Ozolnieku novads
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form