Tirdzniecības centriem 'Spice' un 'Spice Home' jauna vadība
Foto: Publcitātes foto

Šā gada 17. martā par tirdzniecības centru "Spice" un "Spice Home" vadītāju un valdes locekli iecelta Iveta Priedīte, pārņemot pienākumus no Marie Vaino, informē uzņēmuma pārstāvji.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

"Pēdējie gadi ir bijuši izaicinoši daudzām uzņēmējdarbības nozarēm, īpaši mazumtirdzniecībai. Esmu ļoti pateicīgs Marie Vaino, kura kā "Spice" un "Spice Home" akcionāre pieņēma mūsu priekšlikumu un pēdējo pusgadu veiksmīgi vadījusi tirdzniecības centrus. Mūsu personāla atlases process vietējā vadītāja atrašanai ir noslēdzies, un esmu ļoti priecīgs, ka Iveta Priedīte sāks strādāt kā jaunā izpilddirektore," sacīja kompleksa "Spice" valdes priekšsēdētājs Taavi Ojala.

"Abi tirdzniecības centri ir nozīmīgi galamērķi Rīgas iedzīvotājiem, viesiem un tuvējo rajonu iedzīvotājiem. Ivetai Priedītei ir ilga un ļoti profesionāla karjera Latvijas mazumtirdzniecības sektorā, un esmu pārliecināts, ka viņas pieredze uzlabos apmeklētāju iepirkšanās pieredzi tirdzniecības centros "Spice" un "Spice Home"," turpina Taavi Ojala.

Priedītei ir 15 gadus ilga pieredze vienā no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem "Narvesen Baltija", kurā viņa ieņēmusi gan mazumtirdzniecības, gan attīstības direktores amatus. Tāpat Ivetai Priedītei ir septiņus gadus ilga pieredze tirdzniecības centru vadībā, vadot tādus tirdzniecības centrus kā "Rīga Plaza" un "Galerija Centrs".

"Covid-19 pandēmija un ar to saistītie ierobežojumi radījuši ne vienu vien izaicinājumu mazumtirdzniecības nozarei, ko varam novērot gan pieprasījuma izmaiņās, gan iepirkšanās paradumu maiņā. Tirdzniecības centrs "Spice" šobrīd piedzīvo tādas lielas pārmaiņas kā centra renovācijas darbus un izmaiņas komandas sastāvā. Apvienojot savas zināšanas un iepriekšējo pieredzi, atjaunotas komandas degsmi un idejas un centra īpašnieka ambīcijas, esmu pārliecināta, ka "Spice", saglabājot savas vadošās pozīcijas starp tirdzniecības centriem, sniegs labāko iepirkšanās pieredzi ikvienam apmeklētājam," saka t/c "Spice" un "Spice Home" vadītāja Iveta Priedīte.

Šis gads tirdzniecības centram "Spice" un "Spice Home" ir pārmaiņu gads. Gada sākumā uzsākts vērienīgais interjera atjaunošanas projekts, ko plānots pabeigt līdz šā gada beigām. Jau drīzumā atvērta būs arī "Spice" un "Spice Home" promenāde, kas ļaus apmeklētājiem droši un ērti pārvietoties starp tirdzniecības centriem. Tāpat tuvākajā laikā apmeklētājiem pieejama būs arī tirdzniecības centra "Spice" "Stila istaba", kurā tirdzniecības centra apmeklētāji varēs saņemt Latvijā atzītu stilistu pakalpojumus sava unikālā un piemērotākā personīgā stila izveidei.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Lasi vēl
 
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.