Trīs gadu laikā plāno pārveidot tirdzniecības centru 'Dole'
Foto: Publicitātes foto

"Hili Ventures" plāno trīs gadu laikā pārveidot 2019.gada sākumā iegādāto tirdzniecības centru "Dole", intervijā sacīja "Hili Ventures", kas ir arī ātrās ēdināšanas restorāna "McDonald's" tīkla pārvaldītājs, vadītājs Melo Hili.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Kompānijas vadītājs skaidroja, ka "Doles" iegāde ir laba biznesa iespēja.

""Dole" tika uzcelta pirms daudziem gadiem, un tai ir nepieciešamas pārmaiņas. Pašlaik mēs izskatām plānus pārveidot "Dole", lai tas būtu pievilcīgs ne tikai atsevišķiem klientu segmentiem, bet arī sabiedrībai kopumā," skaidroja Hili.

Jautāts, cik gadu perspektīvā tas varētu notikt, Hili sacīja, ka tas būs atkarīgs no tā, cik ātri izdosies saņemt dažādas atļaujas renovācijai, taču pieļāva, ka kaut ko varēs sākt darīt jau gana drīz, bet visu pabeigt - trīs gadu laikā.

"Tas ir liels tirdzniecības centrs, attiecīgi būs liels darbu apjoms. Šobrīd tirdzniecības centra platība ir 16 000 kvadrātmetru, bet tirdzniecība notiek vien 8000 kvadrātmetru. Izskatām rekonstrukcijas iespējas, un esam apņēmušies izveidot īpašumu, kas ir ne tikai videi draudzīgs, estētiski patīkams un atbilstošs to klientu vajadzībām, kurus mūsu īrnieki cenšas piesaistīt, bet arī iederīgs vietējā vidē. Mūsu mērķis ir, ka "Dole" kļūst par vēl vienu nozīmīgu objektu galvaspilsētā, kad projekts būs pabeigts," sacīja Hili.

Jautāts, vai "Hili Ventures" ir plāni iegādāties vēl kādu tirdzniecības centru Latvijā vai kur citur, Hili norādīja, ka Baltijas valstīs uzņēmumam jau pieder pāris tirdzniecības platības, no kurām dažas pašlaik tiek attīstītas.

"Domāju, ka pakāpeniski mūsu īpašumu kapitāls, tā teikt, kļūs jaunāks, jo iegādātos īpašumus mēs pārbūvējam. Šobrīd ar jaunu tirdzniecības telpu būvniecību gan nenodarbojamies, bet tas nenozīmē, ka ir pilnīgi izslēgts, ka ar to nevarētu nodarboties nākotnē," sacīja Hili.

Jau ziņots, ka 2019. gada sākumā Maltā bāzētais nekustamo īpašumu investīciju uzņēmums "Hili Properties" pabeidza tirdzniecības centra "Dole" iegādi no Norvēģijas kompānijas "AMD Holding".

Par tirdzniecības centra "Dole" īpašnieka, apsaimniekotāja un attīstītāja SIA "Tirdzniecības centrs "Dole"" vienīgo īpašnieku kļuva ar ātrās ēdināšanas restorānu "McDonald's" pārvaldītāju saistīta kompānija SIA "Premier Estates LTD", kura ir "Hili Properties" māsasuzņēmums.

"Hili Properties" stratēģiskajā portfelī ietilpst īpašumi Maltā, Baltijas valstīs un Rumānijā, un tie aptver specializētas biznesa ēkas, luksusa mazumtirdzniecības kompleksus un nekustamos īpašumus, kuros izvietoti "McDonald's" restorāni.

Trīs stāvus augstajai tirdzniecības centra "Dole" ēkai ir 8000 kvadrātmetru nomas platība, un tajā šobrīd ir vairāk nekā 60 nomnieku. Iznomāti 95% tirdzniecības centra platības, un starp nomniekiem ir lielveikalu tīkls "Rimi", "Olimpic Casino", ātrās ēdināšanas restorāns "Hesburger", kā arī skaistumkopšanas un saimniecības preču veikals "Drogas".

"Hili Properties" ietilpst Maltā bāzētā uzņēmumu grupā "Hili Ventures". "Hili Properties" portfelī ietilpst specializētas biznesa ēkas, biroja telpas komerciālos rajonos un nekustamie īpašumi, kuros izvietoti ātrās ēdināšanas restorāni.

Seko "Delfi" arī Instagram vai Telegram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!

Tags

Hesburger Drogas Mazumtirdzniecības apgrozījums McDonald's Rimi
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form