'Luminor' sniegs atbalstu trīs Latvijas uzņēmējiem e-komercijas attīstībai
Foto: Publicitātes foto

Vairāk nekā 100 uzņēmēji no visas Latvijas pieteikušies Luminor organizētajā e-komercijas atbalsta programmai, apliecinot apņemšanos uzsākt un attīstīt tirdzniecību internetā. No visiem pieteikumiem Luminor kopā ar projekta sadarbības partneriem izvēlējās trīs uzņēmumus, kuriem sniegs atbalstu, palīdzot izveidot e-komercijas biznesu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

"Visvairāk pieteikumu saņēmām no uzņēmumiem, kurus tiešā veidā skārusi Covid-19 ārkārtas situācija. Tie ir vietējie ražotāji, kuri savus produktus galvenokārt realizē mazos veikalos, kur šobrīd mazinājusies apmeklētāju plūsma, gadatirgos, izstādēs un citos publiskos pasākumos. Ja uzņēmējam nav sava e-veikala, tad pircējus sasniegt šī brīža apstākļos ir samērā grūti, tāpēc vēlamies atbalstīt vietējos uzņēmumus pārdošanas uzsākšanai tiešsaistē. Pēc saņemto pieteikumu skaita redzam, ka esam trāpījuši desmitniekā, jo uzņēmēju interese par e-komercijas risinājumiem ir liela, ko apliecina vairāk nekā 100 saņemtie pieteikumi," stāsta Kerli Gabrilovica, "Luminor" vadītāja Latvijā.

Uzņēmumi, kuriem tiks sniegts atbalsts, un kuriem varēsim palīdzēt īsākā laikā būs: sociālais uzņēmums "Visi Var", kas nodarbojas ar personu ar invaliditāti, viņu tuvinieku un sociāli mazaizsargāto grupu nodarbinātības veicināšanu, uzņēmums SIA "Ķemeru dūņas", kas ražo unikālus dabas produktus skaistumkopšanai, un uzņēmums SIA "Rich Berry", kas nodarbojas ar bezglutēna ķirbju sēklu miltu un sauso maisījumu ražošanu, lai atvieglotu dzīvi personām ar glutēna nepanesību.

Lai veiksmīgi attīstītu izvēlēto uzņēmumu e-biznesu, "Luminor" organizēs virtuālas darba sesijas, kuru laikā uzņēmēji kopā ar jomas ekspertiem attīstīs interneta veikalu, izstrādās digitālā mārketinga stratēģiju un sakārtos loģistikas ķēdi, lai to ražotās preces veiksmīgi nonāk pie pircējiem.

Efektīvu un ātru mājaslapas izstrādi ar e-komercijas iespējām palīdzēs nodrošināt pieredzējuši mājaslapu un citu digitālo risinājumu izstrādātāji "SMARTi", "Mozello" un "Born". Savukārt ar digitālā mārketinga konsultācijām palīdzēs digitālā mārketinga aģentūra "Infinitum Agency", bet piemērotākos loģistikas risinājumus ieteiks sūtījumu pārvadātāji "DPD Latvija".

Seko Delfi arī Instagram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form