Video: kas Covid-19 krīzes laikā jāņem vērā eksportējošiem uzņēmumiem
Foto: AFP/Scanpix

Maijā Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aizvadīja četru tiešsaistes semināru ciklu, kuros stāstīja par to, kas šobrīd, Covid-19 izraisītās krīzes laikā, jāņem vērā eksportējošajiem uzņēmumiem. Semināros tika runāts par šā brīža situāciju 18 valstīs, kurās atrodas LIAA pārstāvniecības. Tiem, kam nebija iespējas noskatīties šos seminārus tiešraidē, var tos noskatīties ierakstā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Tiešsaistes semināros LIAA pārstāvniecību vadītāji stāstīja par Covid-19 krīzes ieviestajām pārmaiņām, prognozēja situācijas turpmāko attīstību, iezīmēja eksporta iespējamos ierobežojumus un jaunās iespējas, kā arī norādīja uz LIAA piedāvāto atbalstu eksporta veicināšanas jomā. Seminārus tiešraidē noskatījās vairāk nekā 500 interesentu.

"Pēc aizvadītajiem četriem semināriem varam secināt, ka interese par eksportu joprojām ir dzīva. Uzņēmēji meklē jaunas iespējas arī līdz šim neapgūtos tirgos. Esam apkopojuši šo semināru laikā izteiktās uzņēmēju vēlmes un jau tuvākajā laikā piedāvāsim arī detalizētākus seminārus, veltot lielāku uzmanību katrai valstij atsevišķi," teic LIAA direktors Kaspars Rožkalns.

Rietumeiropa (Vācija, Francija, Itālija, Nīderlande, Lielbritānija)


Ziemeļeiropa (Zviedrija, Dānija, Norvēģija, Somija)


NVS un Ukraina (Krievija, Baltkrievija, Kazahstāna, Ukraina)


ASV, AAE, Ķīna, Japāna un Singapūra

Seko Delfi arī Instagram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!

Tags

Kaspars Rožkalns Ārējā tirdzniecība Eksports Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form