Astoņpadsmit gadus ilgā karjera 'Tet' noslēgusies: valdi atstājusi Ingrīda Rone
Foto: LETA

No tehnoloģiju uzņēmuma "Tet" valdes locekles amata atcelta Ingrīda Rone, kura šajā amatā bija jau kopš 2004. gada, informē "Lursoft Klientu portfelis".

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Pēc izmaiņu reģistrēšanas SIA "Tet" valde turpina darbu piecu amatpersonu sastāvā. Uzņēmuma valdes priekšsēdētāja amatu ieņem Uldis Tatarčuks, savukārt valdes locekļu krēslos atrodas Gints Bukovskis, Sergejs Kostjučenko, Alla Krūmiņa un Dmitrijs Ņikitins.

SIA "Tet" pārstāve Lāsma Trofimova "Delfi Bizness" sacīja: "Darba gaitas pēc 18 gadu karjeras "Tet" noslēgusi Cilvēku un vides dienesta direktore un valdes locekle Ingrīda Rone. Ingrīda ir vadījusi un organizējusi neskaitāmus pārmaiņu procesus, kas nesuši rezultātu, ir sasniegta darba pieredzes pilngadība un laiks jauniem izaicinājumiem nākamajā līmenī."

"Uzņēmums strādā, lai pēc iespējas veiksmīgāk turpinātu uzsāktos attīstības projektus, vienlaicīgi pielāgojoties mainīgajai situācijai ekonomikā. Jau tuvākajā laikā tiks izsludināts konkurss uz vakanto Cilvēku un vides dienesta amata vietu," informēja Trofimova.

Ingrīdas Rones atbildības sfēra SIA "Tet" bija cilvēkresursi, un viņa turpina ieņemt amatu Latvijas Personāla vadīšanas asociācijā.

2021. gadā SIA "Tet" veica vērienīgus ieguldījumus pamattīkla un esošo pakalpojumu pilnveidē, kā arī jaunu risinājumu izstrādē, investējot 35,8 miljonus eiro. Iesniegtais gada pārskats liecina, ka 2021. gadā SIA "Tet" kāpināja apgrozījumu par 12,52%, rādītājam sasniedzot 200,62 miljonus eiro. Finanšu gadu uzņēmums noslēdza ar 26,78 miljonu eiro peļņu. "Tet" konsolidētais apgrozījums aizvadītajā gadā palielinājies līdz 253,25 miljoniem eiro, bet konsolidētā peļņa veidoja 28,85 miljonus eiro.

"Lursoft" informācija liecina, ka pagājušajā gadā SIA "Tet" ar darba vietām nodrošināja 1221 strādājošo, kopumā nodokļu maksājumos valsts kopbudžetā samaksājot 40,72 miljonus eiro. No tiem 10,15 miljonus eiro veidoja valsts sociālās apdrošināšanas obligātās iemaksas, bet 4,89 miljonus eiro – iedzīvotāju ienākuma nodoklis.

Pērn uzņēmums uzbūvējis un nodevis ekspluatācijā 6. datu centru ar 60 statnēm, kā arī uzsāka mākoņpakalpojuma platformas paplašināšanu. Iesniegtajā vadības ziņojumā SIA "Tet" norāda, ka pagājušajā gadā tas arī turpināja investēt digitālajā transformācijā, kas ietver būtiskāko uzņēmuma darbībai nepieciešamo IT sistēmu nomaiņu un visaptverošu biznesa procesu pārskatu, efektivizējot uzņēmuma darbību, uzlabojot klientu pieredzi un ievērojami paātrinot klientu apkalpošanu.

Šogad SIA "Tet" turpinās tālāko attīstību, turpinot digitālās transformācijas programmu. Programmā tiek pārskatīts uzņēmuma produktu portfelis, biznesa procesi un biznesa līnijas pakāpeniski pārceltas uz jaunu IT infrastruktūru ar mērķi uzlabot klientu pieredzi, ievērojami paātrināt klientu apkalpošanu un turpināt celt uzņēmuma darbības efektivitāti.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Lasi vēl
 
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.